0

رویانیان: هواداران پرسپولیس نگران نباشند

nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 81124

رویانیان: هواداران پرسپولیس نگران نباشند

تهران - مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران نگران نباشند زیرا تیم پرسپولیس با حمایت های آنان ، مربیگری یحیی گل محمدی و تلاش بازیکنانش قهرمان جام حذفی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ، ˈمحمد رویانیانˈ که برای سفری زیارتی در مدینه منوره به سر می برد،افزود: به باور من آنچه در برنامه نود مطرح شد ، می تواند عاملی برای وحدت و همدلی بیشتر میان ˈیحیی گل محمدیˈ ، ˈمهدی مهدوی کیاˈ و سایر بازیکنان تیم در آخرین روزهای سال 91 باشد .

وی از هواداران پرسپولیس خواست به هیچ عنوان نگران نباشند زیرا اطمینان دارم در دور جدید تمرینات تیم که با حضور سرمربی از نخستین روزهای فروردین آغاز خواهد شد با تلاش تمامی عوامل، جام حذفی نصیب این باشگاه می شود .

رویانیان تصریح کرد: گل محمدی قطعا در پرسپولیس می ماند و مهدوی کیا هم در کنار ما ادامه خواهد داد و البته تاکید دارم که مهدوی کیا در ترکیب تیم باشد و هر دو برای سربلند و موفقیت پرسپولیس تلاش خواهند کرد.

وی اظهار امیدواری کرد تا ˈعلی کریمیˈ نیز هر چه زودتر تمرینات جدی خود را آغاز کند تا بتواند برای بازی با داماش تیم را همراهی کند و مابقی بازیکنان هم تلاش می کنند پرسپولیس برای قهرمانی جام حذفی با قدرت هر چه تمام تر به میدان برود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک سال نو به هموطنان و هواداران این تیم گفت :در مدینه منوره برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس و هوادارانش دعا می کنم .

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از روز گذشته - دوشنبه 28 اسفنده ماه - تعطیل شد و سرخپوشان تا روز دوم فروردین سال 1392 استراحت خواهند کرد.

براساس این گزارش از سوی کادر فنی سرخپوشان، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تعطیل شد و بازیکنان از روز سوم فروردین، تمرینات خود را پیگیری می کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس اولین دیدار خود در سال 92 را روز یکشنبه -یازدهم فروردین ماه - برابر تیم پیکان از هفته سی و یکم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می کند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

سه شنبه 29 اسفند 1391  7:51 PM
تشکرات از این پست
hakan_01
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 81124

پاسخ به:رویانیان: هواداران پرسپولیس نگران نباشند

الان همه تیم ها به فکر قهرمانی هستند اون موقع پرسپولیسی ها دارن فیلم هندی اجرا می کنند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

سه شنبه 29 اسفند 1391  7:56 PM
تشکرات از این پست
hakan_01
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 3112

نقل قول nazaninfatemeh

الان همه تیم ها به فکر قهرمانی هستند اون موقع پرسپولیسی ها دارن فیلم هندی اجرا می کنند.

اهوم دقیقا ولی این فیلم هندی به  ضرر یک تیم شد داماش !!!!! دلیلشو بعدا میفهمید

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

سه شنبه 29 اسفند 1391  9:42 PM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 3112

گل‌محمدی ماندنی شد

پس از اینکه گل محمدی اعلام کرد از سرمربیگری پرسپولیس استعفا کرده مهدی مهدوی‌کیا روی خط تلفنی برنامه نود آمد و گفت: با گل‌محمدی صحبت کردم و قرار شد من و او کنار هم از روز شنبه آینده (۳ فروردین) که تمرینات پرسپولیس آغاز می‌شود بار دیگر در تمرینات حضور پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: من همچون گذشته فقط کنار تیم تمرین می‌کنم اما می‌خواهم به هواداران پرسپولیس بگویم که نگران نباشند و گل‌محمدی از روز شنبه بار دیگر کنار پرسپولیس خواهد بود و از این تیم نمی‌رود.

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

چهارشنبه 30 اسفند 1391  11:12 AM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
rezahaghighi97
rezahaghighi97
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 1980

من دوست دارم استقلال قهرمان ليگ بشه و پرسپوليس هم قهرمان جام حذفي

سه شنبه 13 فروردین 1392  11:36 AM