0

سه جایگزین برای گوگل ریدر

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

سه جایگزین برای گوگل ریدر

گوگل طبق عادت چند سال اخیر خود قرار است دوباره سرویس هایی را از فهرست محصولات خود حذف کند. این بار پَرَش به گوگل ریدر گیر کرده است و می خواهد ابتدای تابستان این سرویس را تعطیل کند. بر اساس اظهارات گوگل، سرویس Google Reader از اول جولای به طور کامل حذف خواهد شد.

اگر از کاربران این سرویس و نگران بلاگ ها و سایت هایی هستید که مشترک خبرخوان های آنها می باشید، در اینجا سه جایگزین برای این سرویس معرفی کرده ایم.

 

سه جایگزین برای گوگل ریدر
 

Feedly

فیدلی یک آر.اس.اس‌خوان رایگان است که به راحتی با گوگل ریدر سینک می شود. این سرویس روی وب، اندروید، کیندل و iOS اجرا می شود. قالب و طراحی فیدلی بسیار کاربرپسند و زیبا است و استفاده آسانی دارد. نکته خوب این سرویس این است که می توانید پیش از حذف کامل گوگل ریدر همه فیدهای خود را با آن سینک کنید و نیازی نیست دوباره از نو فیدهای جدید در فیدلی بسازید.

  

سه جایگزین برای گوگل ریدر

Newsblur

سرویس آر.اس.اس‌خوان نیوزبلور برای وب، موبایل و تبلت قابل استفاده است و به شما اجازه می دهد تا 64 سایت را به طور رایگان در آن اضافه کنید. اگر می خواهید دسترسی نامحدود و امکانات دیگر داشته باشید باید ماهانه یک دلار هزینه کنید. موضوع جالب در مورد Newsblur این است که می توانید پیش از عضویت در آن رابط کاربری آن را چک کنید. یعنی کنترل کنید و ببینید آیا با اینترفیس آن مشکلی دارید یا خیر و در صورت راحت بودن استفاده در آن عضو شوید.

  

سه جایگزین برای گوگل ریدر
 

Flipboard

این سرویس رایگان است. یکی از تفاوت های بارز این سرویس با دیگر آر.اس.اس‌خوان ها این است که شبیه RSS ریدر نیست و هنگام استفاده از آن تصور می کنید یک مجله دیجیتال را ورق می زنید. روی تبلت و آی‌پد با ضربه زدن روی صفحه به صفحه بعد می روید و همه عکس های فید موردنظر نمایش داده می شوند. این سرویس از آی‌پد، آی‌فون، اندروید، کیندل فایر و Nook پشتیبانی می کند.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 28 اسفند 1391  10:32 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها