0

مشایی:دولت بنای کار انتخاباتی ندارد

 
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان

مشایی:دولت بنای کار انتخاباتی ندارد

 

در پایان آخرین جلسه هیئت دولت در سال 91
مشایی:دولت بنای کار انتخاباتی ندارد

راسخون به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد با تاکید بر اینکه دولت شعار انتخاباتی ندارد اظهار داشت:دولت بنا ندارد فعالیت و کار انتخاباتی کند.

خبرگزاری فارس: مشایی:دولت بنای کار انتخاباتی ندارد
 
  • Tweet
  •  
  •  

 

 اسفندیار رحیم‌مشایی در پایان جلسه هیئت‌دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که ارزیابی شما از فضای سیاسی و انتخاباتی کشور چیست،‌ گفت:‌ من از هر کس که می‌تواند به کشور خدمت کند دعوت می‌کنم وارد عرصه انتخابات شود،‌ چرا که هرچقدر افراد بیشتر وارد این عرصه شوند می‌توانند سلایق مختلف مردم را جذب کنند و ما نیز به یک انتخابات پر شکوه نیاز داریم.

رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد ادامه داد: برای اینکه مردم به صحنه بیایند باید از هر سلیقه‌ای در انتخابات حضور داشته باشند اما باید دانست که این مسوولیت، مسئولیت سنگینی است و این میدان، میدان نمایندگی ملتی بزرگ است و کار سختی محسوب می‌شود.

مشایی در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه گفته می‌شود شعار شما در انتخابات «زنده باد بهار» است،‌ گفت: مگر شعار «زنده باد بهار» امروز داده شده است؟ آقای رئیس‌جمهور یک سال پیش هم در سخنرانی خود این موارد را بیان فرموده بودند.

وی با تأکید بر اینکه دولت شعار انتخاباتی ندارد افزود: دولت بنا ندارد فعالیت و کار انتخاباتی کند.

رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد ادامه داد:‌ توجه دولت در تمام سطوح این است که خدمتگزار مردم باشد و تا آخرین فرصت خود به خدمت ادامه دهد.

مشایی گفت: دولت باید در اجرای انتخابات، فضا را تا آنجا که از دستش بر می‌آید سالم نگه دارد، چرا که به هر ترتیب همه چیز در دست دولت نیست.

وی با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند هیچ شائبه‌ای در اجرای انتخابات پیش نیاید و اجرای انتخابات را در نهایت سلامت به پیش ببرد تاکید کرد:با شناختی که از رئیس‌جمهور دارم می‌دانم که ایشان تأکید دارند با هر تخلفی در هر سطحی برخورد جدی شود و مردم مطمئن باشند که انتخابات سالم و با شکوه برگزار خواهد شد.

دوشنبه 28 اسفند 1391  5:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها