0

خصوصیّات دجّال

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

خصوصیّات دجّال

 

خصوصیّات دجّال


امیرالمؤمنین(ع) می‌فرماید: «او چشم راست ندارد و چشم دیگرش در پیشانی اوست و مانند ستارۀ صبح می‌درخشد. چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته با خون است. وی در یک قحطی سخت می‌آید و بر الاغ سفیدی سوار است...»1
ترمینولوژی روایات
بزرگترین مشخصّۀ دجّال که در روایت امیرالمؤمنین(ع) به آن اشاره شده است، داشتن یک چشم چپ است. با اوّلین نگاه به آرم رسمی سازمان فراماسونری، می‌توانید این چشم چپ را مشاهده نمایید، که در رأس آرم قرار دارد (او چشم راست ندارد و چشم دیگرش در پیشانی اوست)، این چشم درون آرم، درخشان است (و مانند ستارۀ صبح می‌درخشد).

اگر به معنای لغت دجّال توجّه شود، به معنای کذّاب است که این بارز‌ترین خصوصیّت این جامعۀ مخفی است؛ مخفی کاری این سازمان، نمونۀ بارز نفاق در ادبیات قرآنی ـ اسلامی است؛ همچنین آنها خود را انسان‌هایی بشر دوست و صلح طلب معرفی می‌نمایند؛ یعنی مَرکب آنها به جای جنگ و خونریزی که نماد آن رنگ قرمز است، بر مَرکبی سفید سوارند (و بر الاغ سفیدی سوار است) و به‌وسیلۀ آن، اهداف قرمزِ پشت پردۀ خود را به پیش می‌برند، امّا مهم‌ترین ویژگی این سازمان مخوف و مخفی، ضدّیت با ادیان توحیدی اصیل است که دقیقاً بر روایات اسلامی صدق می‌کنند.

گردانند‌ه‌های این جریان، جریان‌هایی مشابه را نیز اداره می‌کنند که عنوان دجّال و خصوصیاتش بر همۀ آنها صدق می‌کند، این گرداننده‌ها، شبکه‌ها و جریان‌های متّصل به آنها، در اختیار صهیونیسم و استکبار جهانی هستند که مقام معظّم رهبری از آنها با عنوان «شبکۀ زورگویان صهیونیست جهانی» یاد نموده است؛ جریانی که تمامی یا حدّاقل، اکثر فساد، تباهی و جنایات سراسر جهان، زاییدۀ اعمال آنهاست.

فراماسونری چیست؟
معنای لغوی فراماسونری
واژۀ فراماسونری از لغت فرانسوی «فران ماسونری» (fran masonery) به معنای بنّا یا معمار آزاد است که در زبان انگلیسی به آن «فری میسون» (free mason) به همان معنا می‌گویند.

مفاهیم و توضیحات اوّلیه
این عبارت، نام سازمانی است که در عصر حاضر جزو تشکیلات مخفی وابسته به یهودیّت جهانی می‌باشد. اینان همان معماران نظام‌های سیاسی جهانند که از تمام قیود و قوانین کشورها و ادیان، آزاد و تنها به اربابان یهودی خود جواب‌گو هستند.

اعضای فراماسونری
به اعضای این سازمان مخفی، فراماسونر یا ماسون می‌گویند.
در حال حاضر بیش از هشت میلیون فراماسونر در سراسر جهان وجود دارد که اکثر آنها (6 میلیون نفر)2در آمریکا زندگی می‌کنند، به راحتی می‌توان یک کشور را با چند هزار نخبه در عرصه‌های مختلف هدایت و کنترل نمود؛ پس آنها به راحتی می‌توانند بر دنیا حکومت پنهان خود را داشته باشند و جهان را به سوی اهداف از پیش تعیین شده، سوق دهند.

اعضای این تشکیلات از میان نخبگان سیاسی، اقتصادی (سرمایه‌داران بزرگ)، نظامی، فرهنگی و علمی کشورهای مختلف انتخاب می‌شوند و در مکان‌هایی به نام «لژ» تشکیل جلسه می‌دهند.

پیدایش فراماسونری
پیدایش این سازمان مخفی به دوران جنگ‌های صلیبی بازمی‌گردد؛ آنگاه که گروهی خود را شوالیه‌های معبد نامیدند و در فلسطین به حفاری‌هایی برای پیدا کردن معبد و گنج‌های آن دست زدند. این گروه که برخی آنها را یهودی و برخی، مسیحی می‌پندارند، بعد از بازگشت به فرانسه، عقاید و اعمال کفر‌آمیزی از خود بروز دادند که باعث قتل عام و فرار آنها به مناطقی که تحت حاکمیّت کلیسای کاتولیک نبود، شد. فراماسونرها در سال 1717 م. از حالت فرقه‌ای عقیدتی به حالت عقیدتی ـ سیاسی تغییر هویّت دادند و وارد بازی بین المللی شدند.


حجّت الاسلام سیّد مهدی غفّاری

یک شنبه 27 اسفند 1391  11:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها