0

پذیرش دانشجو در دپارتمان طب زناشویی علوم پزشکی کرمانشاه

 
kor13650
kor13650
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1391 
تعداد پست ها : 475
محل سکونت : کرمان

پذیرش دانشجو در دپارتمان طب زناشویی علوم پزشکی کرمانشاه

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری ایسنا، موسس و مدیر گروه طب زناشوئی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به راه‌اندازی دپارتمان مستقل طب زناشوئی در این دانشگاه، گفت: برای نخستین‌با در این دپارتمان دانشجوی دکتری تخصصی پذیرفته می‌شود.

پروفسور جواد زرگوشی  با اشاره به نحوه گزینش و آموزش دانشجوی دکترای تخصصی پ‍ژوهشی در دپارتمان طب زناشویی، تصریح کرد: مراحل گزینش نخستین دانشجویان این دوره در حال اجراست.

وی ادامه داد: دارندگان مدرک کارشناسی ارشد رشته‌های مرتبط پزشکی، پیراپزشکی و پزشکان عمومی می‌توانند بدون آزمون دکتری وارد دوره‌های دکتری تخصصی طب زناشویی شوند و در نهایت به فارغ‌التحصیلان این دپارتمان، مدرک دکترای تخصصی اعطا می‌شود.

مدیر گروه طب زناشوئی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه این دپارتمان در زمینه آموزش، پ‍ژوهش و درمان فعالیت می‌کند، تصریح کر: حیطه کار این دپارتمان، شناسایی و درمان بیماری‌های مربوط به ناباروری، مشاوره درباره جنسیت فرزندان، مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره سلامت جنسی است.

وی افزود: پژوهش‌های این دپارتمان در بالاترین سطح جهانی انجام می‌شود و نتایج پژوهش‌ها تاکنون طی 22 مقاله ISI در معتبرترین ژورنال‌های فوق تخصصی آمریکا و اروپا که دارای بالاترین ضریب تاثیر هستند، منتشر شده‌اند.

به گفته زرگوشی، با توجه به جایگاه محوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خدمت‌رسانی به بیماران استان‌های همجوار، دپارتمان طب زناشویی علاوه بر بیماران استان کرمانشاه، پذیرای بیماران استان‌های ایلام، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان نیز می‌باشد.

بر اساس این گزارش، این دپارتمان، یکی از دپارتمان‌های دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است.

یک شنبه 27 اسفند 1391  8:26 AM
تشکرات از این پست
javid1000
دسترسی سریع به انجمن ها