0

بازیکنانی که با ژنرال مشکل دارند!

 
yasbagheri
yasbagheri
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 6297
محل سکونت : تهران

بازیکنانی که با ژنرال مشکل دارند!

بازیکنانی که با ژنرال مشکل دارند!

 
 

تماشا: فهرستی از بازیکنان استقلال که با قلعه نویی مشکل دارند. آن هم در روزهایی که تیم در ایران و آسیا صدرنشین است

استقلال در لیگ برتر صدرنشین است و در لیگ قهرمانان آسیا پس از دو بازی با 4 امتیاز در صدر گروه ایستاده است. این آمار خوبی برای شاگردان قلعه نویی است اما در روزهایی که استقلال نتایج خوبی می گیرد، می توان از تعبیر «آتش زیر خاکستر» برای آبی ها استفاده کرد.

ماجرای اختلاف عمران زاده و امیر قلعه نویی شایدآخرین پرده از این نمایش باشد. عمران زاده در روز بازی با العین از دستور قلعه نویی سرپیچی کرد و قرار است به کمیته انضباطی هم برود. قبل از این هم در فصل جاری سرمربی با بازیکنان اختلاف داشته، مشکلاتی که بین بعضی از بازیکنان استقلال و سرمربی تیم وجود دارد، احتمالا به بحرانی جدی برای تیم ختم شود.

فرهاد مجیدی: هنوز مشکل قدیمی بین او با قلعه نویی حل نشده است. او با وجود نمایش خوبی که در هفته های گذشته برای استقلال داشته، هنوز یک بار هم شانس این را نداشته که از ابتدای بازی در آرایش فیکس تیم باشد.

 او 10 روز پیش از سفر تیم به قطر هم در یکی از تمرینات تیم جروبحثی جدی با قلعه نویی داشت. موضوع جروبحث آن روز پرداخت مطالبات بود. مجیدی یک بار هم در پاسخ به خبرنگاری که پرسید: «چرا فیکس بازی نمی کنید؟» جواب داد: «از مربیان باید بپرسید.»

جواد نکونام: او برای اولین بار در بازی تراکتور روی نیمکت استقلال نشست. البته نیمکت نشینی اش تنها 17 دقیقه دوام داشت و او جای خسرو حیدری مصدوم به میدان آمد. پس از گل به تراکتور هم شادی گلی داشت که همه آن را «اعتراض به قلعه نویی» تعبیر کردند.

 شنیده می شود در یکی دو ماه گذشته پس از اینکه رحمتی از تیم ملی خداحافظی کرد، قلعه نویی ارتباط چندان خوبی با نکونام ندارد. شاید دلیل این اتفاق ارتباط خوب نکو با کی روش باشد.

حسن اشجاری: «تنها چیزی که در استقلال وجود ندارد، شایسته سالاری است». این تیتر گفت و گوی تند حسن اشجاری علیه قلعه نویی در هفته گذشته بود. او در چند هفته گذشت جایش را به هاشم بیک زاده داده و حالا با این گفت و گوی تند دیگر باید قید بازگشت به ترکیب استقلال را بزند. سرمربی استقلال در سال های گذشته ثابت کرده که روی مصاحبه بازیکنانش وسواس زیادی دارد و به همین راحتی آنها را نمی بخشد.

مجتبی جباری: جباری که فصل گذشته در بازی تراکتور – استقلال در تبریز با قلعه نویی جروبحث داشت، هنوز هم گویا مشکلات قبلی را با سرمربی تیمش دارد. جباری دو هفته پیش سر تمرین تیم، 70 دقیقه جلسه خصوصی با قلعه نویی داشت و پس از آن تهدید کرد که همراه تیم به قطر نمی رود. موضوع اصلی پرداخت مالیات جباری از سوی باشگاه استقلال بود. البته مشکل جباری موقتی حل شد.

میثم بائو: درگیری او و قلعه نویی به همین چند هفته قبل و بازی مقابل صباباتری برمی گردد. ظاهرا بائو قبل از آن بازی تهدید کرده بود که در صورت بازی نکردن استقلال را ترک می کند. او این تهدید را تکذیب کرده بود اما به هر حال در بازی صبا در ترکیب اصلی قرار گرفت. بازی او مورد پسند قلعه نویی قرار نگرفت. در بین دو نیمه تعویض شد. شایعه اصلی بعد از بازی جدال لفظی این دو نفر بود. ظاهرا سرمربی به دفاع کردن او ایراد گرفته و بائو هم جوابش این بوده که به دلی لکم بازی کردن نمی تواند بهتر بازی کند. خروج بائو از رختکن پایان این حاشیه بود.

امیرحسین صادقی: دو هفته پیش سر تمرین استقلال جر و بحث شدیدی با امیر قلعه نویی داشت. موضوع این بحث هم مطالبات مالی بازیکنان استقلال بود. صادقی و قلعه نویی سابقه مشکلات دیگری هم داشته اند. یکی از آنها به جام ملت های 2007 برمی گردد. تورنمنتی که صادقی با وجود آمادگی بالا نیمکت نشین شدو گفت و گوهای تندی را علیه قلعه نویی داشت.

شنبه 26 اسفند 1391  11:20 AM
تشکرات از این پست
hakan_01 sadeghfafi doctor114
yasbagheri
yasbagheri
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 6297
محل سکونت : تهران

پاسخ به:بازیکنانی که با ژنرال مشکل دارند!

چرا برخی از بازیکنان تا به جایی میرسند جو میگیرتشان

آقای قلعه نویی سرمربی با تدبیری است

 

خدایا صدای پیامبرت یونس را در دل ماهی شنیدی اجابت کردی
صدای من را هم بشنو و اجابت کن
او هم بنده تو بود
و من هم بنده توامEmbarrased
 
شنبه 26 اسفند 1391  11:27 AM
تشکرات از این پست
hakan_01 sadeghfafi doctor114
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

پاسخ به:بازیکنانی که با ژنرال مشکل دارند!

من از این قلعه نویی خوشم نمیاد اما حق باهاشه بازیکن حق نداره واسه سرمربی تعیین تکلیف کنه همین حنیف هم کارش اشتباه بوده اصلا 10 ثانیه مونده باشه از بازی هم باید بدستور مربی وارد زمین بشه بهترین کار رو کرده قلعه نویی اخراجش کرده ...سپاس از پست خوبتون

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

یک شنبه 27 اسفند 1391  10:53 PM
تشکرات از این پست
sadeghfafi doctor114
دسترسی سریع به انجمن ها