0

کاله مازندران دوباره قهرمان والیبال ایران شد

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

کاله مازندران دوباره قهرمان والیبال ایران شد

کاله برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شد. دومین دیدار مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال عصر امروز جمعه بین دو تیم کاله آمل و متین ورامین در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان این دیدار، شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله آمل موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را شکست داده و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کنند.

به گزارش «تابناک»، کاله در این مسابقه نفس گیر که در حضور حدود 8 هزار تماشاگر سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، در سه ست متوالی با نتایج 25 بر 23، 32 بر 30 و 25 بر 23 به پیروزی رسید تا برد 3 بر یک متین در مسابقه اول فینال بی تاثیر شود و جام قهرمانی به مازندران رود.

دیدار برگشت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بین کاله مازندران و متین ورامین برگزار شد. دیدار نخست دو تیم با نتیجه 3 بر یک به سود تیم متین وارمین به اتمام رسیده بود. با توجه به نتیجه دیدار امروز و با احتساب نتیجه دیدار نخست، تیم والیبال کاله برای دومین بار متوالی موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‎های لیگ برتر دست پیدا کرد. تا قهرمان شود. شاگردان بهروز عطایی به دومین قهرمانی متوالی شان در لیگ ایران رسیدند.

پیش از این دیدار پیکان توانست 3 بر 2 مقابل سایپای البرز به برتری دست یابد و مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.پیکان در گیم‌های اول، چهارم و پنجم با نتایج (26-24)، (25-21) و (15-13) به برتری رسید و سایپا نیز در گیم‌های دوم و سوم با نتایج (25-21)، (25-23) پیروز شد.

 

فینال لیگ والیبال جنجالی شد؛
 
کتک‌کاری بازیکنان ورامین و بازداشت یک ملی‌پوش !
 
در پایان دیدار دوم فینال لیگ برتر والیبال درگیری شدیدی بین بازیکنان متین ورامین با ماموران حاضر در سالن رخ داد.

بر این اساس میرزاجانپور بازیکن تیم متین ورامین هنگام بازگشت به رختکن با یکی از ماموران امنیتی درگیری فیزیکی پیدا کرد که بعد از آن چند بازیکن متین برای جدا کردن آنها وارد عمل شدند ولی به ناگاه درگیری شدیدتری بین مصطفی شریفات و فرهاد سال افزون با دیگر ماموران حاضر در صحنه رخ داد. در همین حال شهرام محمودی بازیکن ملی‌پوش تیم کاله آمل نیز در گوشه‌ای دیگر توسط ماموران امنیتی بازداشت شد.

این درگیری‌ها با ورود نیروهای یگان ویژه به داخل سالن و وساطت افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال و کادر فنی تیم متین ورامین فروکش پیدا کرد. ماموران حاضر در صحنه نیز دوربین یکی از شبکه‌های تلویزیونی را ضبط کردند.

 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

شنبه 26 اسفند 1391  8:24 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها