0

3 راه تماس اضطراری برای مشترکی که شارژ ندارد

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

3 راه تماس اضطراری برای مشترکی که شارژ ندارد

3 راه تماس اضطراری برای مشترکی که شارژ ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GSMAria ، همراه اول با ارائه مجموعه سرویس‌های چتر اضطراری امکان "مکالمه اضطراری"، "درخواست تماس" و "درخواست شارژ"را برای مشترکین اعتباری که شارژ کافی ندارند فراهم می‌کند.

به نقل از فارس ، از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، سرویس‌های چتر اضطراری همراه اول شامل "مکالمه اضطراری"، "درخواست تماس" و "درخواست شارژ" بوده که با کد میانبر *111*26# قابل استفاده است.

در سرویس "مکالمه اضطراری"، مشترکینی که شارژ کافی ندارند می‌توانند از همراه اول بخواهند که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به ایشان ارائه کند. در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد *111*261# از همراه اول 5 دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، قابل دریافت است. مهلت استفاده از این «پنج دقیقه» تا یک روز خواهد بود.

از طریق سرویس "درخواست تماس"، مشترکینی که شارژ کافی ندارند می‌توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که با ایشان تماس بگیرند. در شرایط اضطراری با ارسال کد *111*262# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول می توان درخواست تماس کرد. این درخواست از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید.

با سرویس "درخواست شارژ" نیز مشترکینی که شارژ کافی ندارند می‌توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که برای ایشان انتقال شارژ انجام دهند. در شرایط اضطراری با ارسال کد *111*263# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، می توان از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمود.

مبلغ این شارژ 1000 تومان خواهد بود. درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید و این امکان را به مشترک می‌دهد تا با ارسال عدد 1 انتقال 1000 تومان شارژ را تائید و یا با ارسال عدد 2 درخواست را رد کند. در صورت تایید مشترک انتقال ‌دهنده شارژ، مبلغ 1000 تومان به حساب وی منظور می‌شود و با کسر 40 تومان به عنوان کارمزد انتقال، مبلغ 960 تومان به اعتبار متقاضی انتقال خواهد یافت.

مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات در خصوص شرایط عمومی و محدودیت‌های سرویس‌ها به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

سه شنبه 8 اسفند 1391  11:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها