0

کياني: غيرت تماشاگران به ما روحيه داد

 
javad365
javad365
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2026
محل سکونت : تهران

کياني: غيرت تماشاگران به ما روحيه داد

کياني: غيرت تماشاگران به ما روحيه داد


هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: غيرت هواداران به ما روحيه داد و با حمايت آنها توانستيم هر 3 امتياز را کسب کنيم.


مهدي کياني بعد از پيروزي 3 بر يک تراکتورسازي در ديدار مقابل الجزيره امارات گفت:‌ غيرت هواداران در اين بازي به ما روحيه بسيار خوبي داد و توانستيم با حمايت‌هاي آنها 3 امتياز اين بازي را کسب کنيم. خدا را شکر با اين برد توانستيم دل اين تماشاگران را شاد کنيم.

به گزارش فارس، وي افزود: ديديد که تيم ما در اين بازي بسيار خوب بازي کرد و در جريان مسابقه بسيار روان عمل مي‌کرد. در نيمه مربيان توانستيم بازي الجزيره را به خوبي آناليز کنيم و روي استفاده از نقاط ضعف اين تيم به گل برسيم. اميدوارم روندمان در ديدارهاي آينده تداوم داشته باشد.

کياني در مورد اينکه خيلي از سوي هواداران مورد تشويق قرار مي‌گيرد، اظهار داشت: کوچک هواداران هستم. آنها در گرما و سرما براي حمايت از تراکتورسازي به ورزشگاه مي‌آيند. خوشحالم که برديم و به نوعي به دوستدارانمان عيدي داديم.

هافبک تراکتورسازي در مورد اينکه آيا انتظار کسب چنين پيروزي را داشتند، خاطرنشان کرد: نتيجه بسيار خوبي کسب کرديم. مي‌دانستيم مي‌بريم اما فکر مي‌کرديم با اختلاف يک گل به اين نتيجه برسيم اما زدن 3 گل برايمان بسيار شيرين بود و اميدوارم هواداران هم از آن لذت برده باشند.
سه شنبه 8 اسفند 1391  8:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها