0

برتري تراکتورسازي مقابل الجزيره در نيمه نخست

 
javad365
javad365
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2026
محل سکونت : تهران

برتري تراکتورسازي مقابل الجزيره در نيمه نخست

سلام سيدصالحي به آسيا

برتري تراکتورسازي مقابل الجزيره در نيمه نخست


نيمه نخست ديدار تيم‌هاي تراکتورسازي و الجزيره با برتري يک بر صفر نماينده ايران خاتمه يافت.


ديدار تيم‌هاي فوتبال تراکتورسازي و الجزيره در حالي آغاز شد که هزاران تماشاگر هوادار تراکتورسازي از ساعت‌ها قبل از شروع بازي در ورزشگاه يادگار امام (ره) حضور پيدا کرده بودند. اين هواداران پرشور با پيروزي تيم محبوب‌شان در نيمه نخست با خاطري خوش در انتظار شروع نيمه دوم هستند. تک گل بازي را در اين نيمه سيد مهدي سيدصالحي در دقيقه 35 به ثمر رساند.

ديدار دو تيم با حمله خطرناک مهمان اماراتي شروع شد. در حالي که تنها چند دقيقه از به صدا درآمدن سوت شروع بازي گذشته بود، مهاجم الجزيره مي‌توانست دروازه تراکتورسازي را باز کند اما بي‌دقتي او باعث شد خطر از بيخ گوش تيم ميزبان عبور کند.

پس از اين حمله، تراکتورسازان نبض بازي را در دست گرفتند و با حمله‌هاي متعدد خود خطرساز شدند. فلاويو لوپز، سيدصالحي و ابراهيمي در فاصله دقيقه 5 تا 20 بازي بارها در موقعيت گل‌زني قرار گرفتند، اما بي‌دقتي‌ آنها و واکنش‌هاي خوب دروازه‌بان الجزيره مانع باز شدن دروازه تيم اماراتي شد.

دقيقه 35، ابراهيمي از جناح راست دروازه الجزيره حرکت کرد و در حالي که به نظر مي‌رسيد با خطاي مدافع حريف متوقف شده است، با نوک پا توپ را به يار هم‌تيمي‌اش رساند تا او هم با يک سانتر نرم و فني توپ را به داخل محوطه جريمه هدايت کند. در اين لحظه سيدصالحي با حرکتي سريع و به موقع خود را به توپ رساند و با ضربه سر محکم گل اول بازي را به ثمر رساند.

دقيقه 40، الجزيره پشت محوطه جريمه صاحب يک ضربه ايستگاهي شد اما ضربه مهاجم اماراتي آنقدر دقت نداشت که براي تراکتورسازي خطرساز شود.

دقيقه 42، مهاجم الجزيره تقريبا با دروازه‌بان تراکتورسازي تک به تک شد اما مهدي ثابتي به زيبايي شوت او را مهار کرد.

 

سه شنبه 8 اسفند 1391  6:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها