0

امن ترین خودروهای سال 2013

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

امن ترین خودروهای سال 2013

 

موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها (IIHS) اخیراً لیست امن ترین خودروهای سال ۲۰۱۳ را منتشر کرده است. در این لیست تعداد ۱۱۷ خودرو قرار دارد که دارای بیشترین میزان امنیت بودند. سیزده خودروی برتر این لیست به روایت زیر هستند:

 

هوندا آکورد دو درب – Honda Accord 2-door

هوندا آکورد معمولاً همیشه در رده های بالای امنیت قرار دارد امسال هم قرار گرفته است. این مدل دو درب هم ظاهری اسپورت دارد و هم دارای امنیت بسیار بالایی است.

Honda-accord-2-door

 

هوندا آکورد چهار درب – Honda Accord 4-door

این هوندا آکورد چهار درب همانند نوع دو درب آن دارای سطح بالایی از امنیت است. خانواده هایی که بدنبال خودرویی با امنیت بالا هستند می توانند از این مدل سدان استفاده کنند.

Honda-accord-4-door

 

کرایسلر ۲۰۰ چهار درب – Chrysler 200 4-door

کرایسلر سدان ۲۰۰ را در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد که هرساله فروش آن افزایش می یابد. مدل ۲۰۰ ورژن کوچک شده سدان ۳۰۰ است اما امنیت آن کم نشده است.

Chrysler-300

 

دوج اونجر – Dodge Avenger

دوج اونجر در سال ۲۰۰۸ بعد از ۸ سال وقفه وارد بازار آمریکای شمالی شد. البته مدل ۲۰۱۲ این خودرو فرق های بسیاری با مدل اولی دارد و امنیت آن بسیار بهبود یافته است.

Dodge-Avenger

 

فورد فیوژن ساخت پس از دسامبر ۲۰۱۲ – Ford Fusion

فورد فیوژن یکی از بهترین و موفق ترین مدل های فورد است که تا به حال وارد بازار امریکا شده است. یکی از دلایل موفقیت این خودرو امنیت بالای آن است.

Ford-Fusion

 

کیا اپتیما – Kia Optima

کیا اپتیما ۲۰۱۳ بهبودهای بسیاری در زمینه های امنیتی پیدا کرده است. همین مسئله باعث شده این خودرو در لیست امن ترین خودروهای جهان قرار گیرد

Kia-Optima

 

نیسان آلتیما ۴ درب ساخت بعد از نوامبر ۲۰۱۲  - Nissan Altima 4-door

نیسان آلتیما از خودروهای دهه ۹۰ است که تا همین امروز تولید شده اما نسل جدید آن علاوه بر بهبود عملکرد و زیبایی دارای امنیت بالایی هم هست.

Nissan-Altima

 

سوزوکی کیزاشی – Suzuki Kizashi

کیزاشی دیگر از نوامبر ۲۰۱۲ در آمریکا به فروش نمی رسد اما کسانی که از آن دارند می دانند که این خودرو یکی از امن ترین خودروهای دنیاست.

Suzuki-Kizashi

 

سوبارو لگاسی ساخت بعد از اوت ۲۰۱۲ – Subaru Legacy

از سال ۲۰۱۰ به بعد سوبارو لگاسی فرق اساسی در طراحی در شمال آمریکا نکرده است. البته هر ساله این خودرو با بهبودهایی روبه رو شده است و مدل ۲۰۱۳ آن در بین امن ترین خودروهای دنیا قرار گرفته است.

Subru-Legacy

 

سوبارو اوت بک ساخت بعد از اوت ۲۰۱۲ – Subaru Outback

اوت بک روی پلتفرمی همانند لگاسی ساخته شده پس نباید به این مسئله که این خودرو هم در ردیف خودروهای امن دنیا قرار دارد، شک کرد.

Subaru-Outback

 

آکورا تی ال – Acura TL

آکورا تی ال یکی از معدود خودروهای لوکسی است که در این لیست قرار گرفته اند. این خودرو هم امنیت بالایی دارد و هم لوکس است.

Acura-TL

 

ولوو اس ۶۰ – Volvo S60

بیشترین زمینه ای که ولوو در بازاریابی خود مانور می دهد، امنیت بالای خودروهای آن است. اس ۶۰ هم یکی از ایمن ترین خودروهای این شرکت است.

Volvo-S60

 

فولکس واگن پاسات ساخت بعد از اکتبر ۲۰۱۲ – Volkswagen Passat

پاسات آخرین خودروی لیست ۱۳ گانه امن ماست. از داشتن این خودروها لدت ببرید!

Volkswagen-Passat

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

یک شنبه 6 اسفند 1391  3:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها