0

22کشتي‌گير در جام جهاني تست دوپينگ دادند

 
hasan77
hasan77
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 594
محل سکونت : تهران

22کشتي‌گير در جام جهاني تست دوپينگ دادند

رئيس فدراسيون پزشکي ورزشي و دبير کل ستاد ملي مبارزه با دوپينگ گفت: از 22 کشتي گير شرکت کننده در مسابقات جام جهاني کشتي 2013 تهران تست دوپينگ به عمل آمد که 11 نمونه مربوط به فرنگي کاران و 11 نمونه براي آزاد کاران بود.


دکتر لطفعلي پورکاظمي اظهار داشت: در کشتي فرنگي از چهار نفر از تيم ملي کشتي فرنگي ايران به نام هاي عبدالمحمد پاپي، فرشاد عليزاده، افشين بيابانگرد و داود گيل نيرنگ، به همراه 4 نفر از تيم روسيه و 3 نفر از تيم ترکيه نمونه گيري به عمل آمد.

به گزارش ايسنا،وي افزود: در کشتي آزاد نيز از 4 نفر ملي پوش آزاد کار ايراني به نام هاي حسن رحيمي، احسان اميني، امير عباسي مرادي و حامد تاتاري و همچنين از 4 آزادکار روس و 3 آزاد کار آمريکايي تست دوپينگ به عمل آمد.

دبيرکل ستاد ملي مبارزه با دوپينگ خاطر نشان کرد: نمونه ها به آزمايشگاه کلن آلمان ارسال مي شود و در کمتر از يک ماه نتايج آن مشخص خواهد شد.

دکتر پورکاظمي از زحمات شبانه روزي کميته پزشکي فدراسيون کشتي و کادر پزشکي فدراسيون پزشکي ورزشي و افسران دوپينگ نادوي ايران قدرداني کرد.

رومن ولاسوف قهرمان وزن 74 کيلوگرم کشتي فرنگي المپيک از روسيه و جردن باروفس قهرمان وزن 74 کيلوگرم کشتي آزاد المپيک از آمريکا شاخص‌ترين نفرات خارجي بودند که تست دوپينگ دادند.
شنبه 5 اسفند 1391  4:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها