0

مصاحبه ی حاج آقا صدیقی در مورد آیت الله خوشوقت+عکس

 
nookar
nookar
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 133

مصاحبه ی حاج آقا صدیقی در مورد آیت الله خوشوقت+عکس

حاج آقا صدیقی:رهبری فرمودند؛در طوفان ها خودتان را به آیت الله خوشوقت(ره) وصل کنید.

مصاحبه ی اختصاصی حجة الاسلام صدیقی با خبرگزاری بی باک در خصوص آیت الله خوشوقت(ره)این هم تصاویر زیبایی از مراسم عمامه گذاری با حضور مرحوم آیت الله خوشوقت و حاج کاظم صدیقی

متن مصاحبه ی منتشر شده به متن زیر است:

در ماه های اخیر بخاطر گسترده شدن فضای بداخلاقی در جامعه، برخی جریانات هجمه های گسترده ای را علیه حضرت آیت الله خوشوقت براه انداختند که این نوع برخوردهای زشت و زننده با واکنش بزرگان و دلسوزان روبرو گردید که بی باک به مناسبت ارتحال این عالم بزرگ شیعه به بازخوانی برخی از آن واکنش ها می پردازد.


به گزارش سرویس دین و اندیشه بی باک، آیت الله صدیقی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری بی باک پیرامون حملات اخیری که علیه آیت الله خوشوقت رخ داده است اظهار داشت: این تخریب ها علیه آیت الله خوشوقت تازگی ندارد، وقتی کسی بزرگ شد، بعضی ها تحمل نمی کنند ولی آیت الله خوشوقت کوه است و کوه با این بادها تکان نمی خورد.
آیت الله صدیقی افزود: ایشان مظهر توحید حق تعالی است و این تخریب ها هیچ تاثیری بر ایشان ندارد. ایشان  بنده خداست «ان الله یدافع عن الذین آمنو» خدا هم قول داده است که از بنده خود دفاع کند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه گفتگوی خود به خبرنگار بی باک گفت: من باور ندارم کسی بخواهد به ایشان که عبد صالح خدا و یکی از اولیای مسلم پروردگار و یک مجتهد قطعی است، چیزی بگوید.

وی افزود: ایشان عمری را به قداست گذرانده است و مورد علاقه حضرت امام(ره) و علامه طباطبائی بوده و با آقای بهجت رفاقت داشته است و الان هم مورد علاقه شدید رهبر معظم انقلاب هستند.

وی گفت: اگر کسی بخواهد درباره چنین شخصیت وارسته ای خدای نکرده مطالبی بگوید که اهانت و جسارت تلقی شود این به ضرر خودش تمام خواهد شد. من حیفم می آید کسی که مومن، مسلمان و شیعه باشد علیه عبد صالح خدا مطلبی بنویسد و یا چیزی بگوید، اینها بازتاب خوبی ندارد، خدای نخواسته عمر و توفیقاتشان کاهش پیدا می کند.

آیت الله صدیقی اظهار داشت: چند وقت قبل به همراه تعدادی از طلاب به خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم ، حضرت آقا فرمودند تنها به علم و اراده خودتان تکیه نکنید طوفان ها زیاد است و این طوفان ها گاهی اوقات سخت می شود و در این طوفان ها نمی توانید خود را حفظ کنید و باید در این اوقات خودتان را به کسی و یا جایی وصل کنید که شما را حفظ کنند، بعد بنده به حضرت آقا گفتم از چه کسی استفاده کنیم؟ رهبر معظم انقلاب در پاسخ گفتند؛ در طوفان ها خود را به آیت الله خوشوقت وصل کنید.

آیت الله صدیقی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگار بی باک در مورد شخصیت سیاسی آیت الله خوشوقت این گونه بیان داشتند: خدای متعال، یک نیرویی به ایشان داده که با اوضاع و اصول آشنا هستند، چه بسا این از الهامات الهی است و یا دریافتهای ذهن نورانی و باطن نورانی ایشان است. ایشان در شناخت افراد، پیچ و خمهای عقیدتی، سیاسی و اخلاقی آنها فوق العادگی زیادی دارند. 

وی پیرامون شخصیت اخلاقی آیت الله خوشوقت نیز این گونه اظهار داشت: ایشان در خیلی قبل ها و در دوران جوانی شان به عنوان یکی از راه یافتگان به قله های کشف و شهود شناخته می شدند.

آیت الله صدیقی اظهار داشت: تمام عظمت حضرت آیت الله خوشوقت  برای دوران جوانی شان است. ایشان خیلی اهل سکوت بود و تا مدتها کسی ایشان را نمی شناخت اصلا هیچ بروز و ظهوری نداشت. حالا بعد از انقلاب خون شهدا چه کرد هم امام بعضی اسرار را فاش کرد هم آقای بهجت شناخته شد و هم ایشان. فالجمله چیزی که ما از آیت الله خوشوقت اطلاع داریم ایشان فوق آن چیزهایی است که ما فکر می کنیم .

 

پنج شنبه 3 اسفند 1391  3:33 AM
تشکرات از این پست
reza_rasekhekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها