0

واکنش رویانیان به حکم کمیته انضباطی درباره بنگر

 
fereshte_khoda
fereshte_khoda
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 1674

واکنش رویانیان به حکم کمیته انضباطی درباره بنگر

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از مراسم عقد قرارداد همکاری با مسوول فوندانسیون و توسعه تجارت فوتبال باشگاه رئال‌مادرید درباره حکم کمیته انضباطی برای محسن بنگر گفت: متاسفانه کمیته انضباطی کار یکطرفه‌ای انجام داده و برای خودش حکم صادر کرده است. اگر بنگر آن چیزی که در عکس‌ها و فیلم‌ها باشد را انجام داده باشد، ما متاسفیم و کسی این کار را تایید نمی‌کند. ما باید از ارزش‌ها حمایت کنیم و اشتباه خودمان را هم بپذیریم.

وی افزود: اما اینکه کمیته انضباطی فحاشی‌ها به محسن بنگر در بازی رفت و همچنین در بازی دو روز پیش را نادیده می‌گیرد و عکس‌العملی به آنها نشان نمی‌دهد اصلا خوب نیست، در حالی که برای بازیکن ما سریع ابلاغیه صادر می‌کند. من از مسولان کمیته انضباطی خواهش می‌کنم که به شکایت بنگر و باشگاه پرسپولیس از هواداران باشگاه سپاهان رسیدگی کنند.

رویانیان تاکید کرد: ما رفتار بنگر را به هیچ وجه تایید نمی‌کنیم اما اینکه گفته‌اند تا ۱۵ اسفند او باید در کمیته انضباطی حاضر شود، درست نیست. اگر یک بازی او را محروم می‌کردند، اشکالی نداشت اما می‌خواهیم که فقط به یک بازی محرومیت اکتفا کنند و بگذارند بعد از آن بنگر در پرسپولیس بازی کند چون تیم به او نیاز دارد. کمیته انضباطی باید به رفتارهایی که به بنگر شده هم توجه کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با کنایه به مسوولان کمیته انضباطی گفت: این کمیته گاها انضباطی است و شاید کمیته انتظامی برایش بهتر باشد. هروقت به همه موارد و پرونده‌ها رسیدگی کرد، می‌شود کمیته تمام انضباطی و عدالت محور. البته مسوولان کمیته انضباطی برای ما قابل احترام هستند.

وی افزود: نمی‌دانیم چرا همه محرومیت‌ها برای پرسپولیس است. در بازی قبل دو بازیکن ما به وسیله داور محروم شدند و الان هم فدراسیون و سازمان لیگ می‌خواهند یک بازیکن دیگر را محروم کنند، اگر همین‌طور پیش برود، تا آخر فصل همه ما را محروم می‌کنند، خدا کند یکدفعه ما را مرحوم کنند تا دیگر راحت شویم.

رویانیان با انتقاد از فضای حاکم بر فوتبال گفت: ما در فوتبال فرهنگ درستی در توسعه و برخورد با مسائل فوتبال نداریم. یا اتفاقات را نادیده می‌گیریم و یا به صورت چالشی با آنها برخورد می‌کنیم. در ورزشگاه ۳۰ هزار نفر بودند و حرکت بنگر را دیدند اما وقتی این کار در تلویزیون نشان داده می‌شود ۳۰ میلیون نفر آن را می‌بینند. باید یک کمیته انضباطی پیدا شود که این تخلف را محکوم کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه از زمانی که به فوتبال آمده‌ام، همه در حال زدن من هستند، گفت: فوتبالی‌ها هر روز من را دفن می‌کنند. گلوبول‌های قرمز و سفید فوتبال من را می‌زنند. اما من آمده‌ام که کارهای بزرگی انجام دهم و برایم مهم نیست که کسی قدر این کارها را می‌داند یا نه. بالاخره یک روز می‌آید که همه چیز مشخص می‌شود.

محمد رویانیان همچنین درباره انتقال وینکو بگوویچ به تیم‌های پایه پرسپولیس گفت: وینکو هنوز با یحیی کار می‌کند اما قرار است از این به بعد در تیم‌های پایه فعالیت کند.

چهارشنبه 2 اسفند 1391  11:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها