0

مقابل سپاهان در خط‌ دفاع مشکل داريم

 
fereshte_khoda
fereshte_khoda
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 1674

مقابل سپاهان در خط‌ دفاع مشکل داريم

محمد احمدزاده چهارشنبه شب در کنفرانس خبري پيش از ديدار تيمش با فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور، اظهارکرد: هادي تاميني و احمد آهي را به دليل محروميت در ديدار فردا مقابل سپاهان در اختيار نداريم .

وي تصريح کرد: اين بازيکنان براي تقويت خط دفاعي اين تيم تاثيرگذارند و نبود آنها مي تواند خط دفاعي اين تيم را با مشکل مواجه کند.

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي در عين حال آمادگي روحي و جسمي بازيکنانش را براي ديدار با سپاهان خوب توصيف کرد و افزود: در ديدارهاي اخير در دقايق پاياني مسابقه گل خورديم که اين بدشانسي در روحيه بازيکنان تاثيرگذار بود.

وي افزود: با برنامه هايي که در هفته جاري اجرا کرديم، روحيه بازيکنان را براي ديدار با سپاهان افزايش داديم و اميدوارم فردا بازي زيبايي را به نمايش بگذاريم .

احمدزاده موفقيت سپاهان در ليگ برتر باشگاه هاي کشور را مرهون تقويت زيرساخت هاي تيم دانست و گفت: استمرار موفقيت تيم سپاهان در ليگ برتر باشگاه هاي کشور مرهون تدوين و تداوم برنامه هاي اين باشگاه از سالهاي گذشته تاکنون است.

تيم فوتبال ملوان انزلي در چارچوب مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور عصر پنجشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان ميهمان تيم سپاهان است .

چهارشنبه 2 اسفند 1391  11:01 PM
تشکرات از این پست
fereshte_khoda
fereshte_khoda
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 1674

پاسخ به:مقابل سپاهان در خط‌ دفاع مشکل داريم

ملوان تیم خوبی بود ولی با وارد شدن به اون حاشیه دیگه اون انسجام تیمی سابقو نداره

چهارشنبه 2 اسفند 1391  11:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها