0

تصاویر لو رفته از ساعت هوشمند سامسونگ

 
siasport23
siasport23
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 16696
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تصاویر لو رفته از ساعت هوشمند سامسونگ

با انتشار تصاویری از صفحه ساعت هوشمند سامسونگ بنام گلکسی آلتیوس، جنگ ساعتهای هوشمند بین دو کمپانی برتر سامسونگ و اپل شدت می گیرد.

همان طور که در تصاویر مربوط به Galaxy Altius هویداست، سامسونگ تحت کمپانی مخابراتی کره ای بنام SKTelecom نمونه اولیه را ساخته است. وجود کلماتی مانند samsung-GA7 که مربوط به نمایشگر خاص سامسونگ بوده و همچنین کلمه AltiusOS beta2 می تواند نشانگر سیستم عامل مبتنی بر اندروید برای ساعتهای هوشمند سامسونگ تعبیر شود و یا این طور گفته شود که سامسونگ برای ساعتهای هوشمند خود سیستم عاملی جدا خواهد داشت که با آندروید روی اسمارتفون های خود، سازگاری خودکار پیدا می کند.
بر اساس این تصاویر ، 235 مگابایت حافظه داخلی داشته و هر شات از این تصاویر چیز جدایی را نشان می دهد و بعنوان مثال یکی پخش کننده موسیقی را نشان می دهد و دومین تصویر یک ساعت را نشان می دهد و سومی اتصال ساعت به ایمیل کاربر را نشان می دهد و اینکه چه تعداد پیامک های نخوانده شده وجود دارد.
همچنین تصاویر نشان می دهد صفحه تاچ اسکرین است و عکسها 500 در 500 است بدان معنی که صفحه اسکرین ساعت حداقل 500 پیکسل رزولوشن داشته باشد که به استانداردهای گلکسی نزدیک تر خواهد بود.
اما این سوی بازار اپل نیز نقشه های خود برای iWatch را جلو می برد و از آنجایی که سامسونگ و اپل در بازار گوشی های هوشمند یا همان اسمارتفون با هم رقابت تنگاتنگی دارند، ممکن است ساعتهای هوشمند جنگ بعدی این دو غول سخت افزاری در بازار موبایل و کامپیوترهای پوشیدنی باشد.
 


 


به گفته کارشناسان، برگ برنده اپل در این عرصه با سامسونگ، فناوری SIRI خواهد بود که اگر این فناوری به طور دقیق روی ساعتهای هوشمند جا بگیرد، قطعا اپل برنده خواهد بود.
از سوی دیگر سامسونگ نیز سیستم speech را روی اسمارتفونهای خود و نیز ساعته هوشمند دارد اما شاید خیلی قوی نباشد.


نکته دیگر وجود فناوری google glass یا همان عینک گوگل است که می تواند ساعتهای هوشمند را تحت تاثیر قرار دهد.
بنا براین دیجیتال های پوشیدنی نسل بعدی درگیری های تکنولو‍یکی بین غولهای سخت افزاری خواهد بود.
 

 

 
(اصل اصلی خبر در بالا سمت چپ نمونه مفهومی ساعت ساموسنگ بوده و تصاویر داخل خبر همان تصاویر لو رفته است)

دوشنبه 30 بهمن 1391  1:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها