0

استقرار پزشک و مشاور در خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی

 
kor13650
kor13650
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1391 
تعداد پست ها : 475
محل سکونت : کرمان

استقرار پزشک و مشاور در خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از برنامه این دانشگاه برای استقرار پزشک و کارشناس مشاوره در خوابگاه‌های دانشجویی، از ترم جاری خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  مهدی بدیعی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی‌وآموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌ -‌ منطقه خوزستان - با بیان این مطلب، به تشریح اقدامات انجام شده در جهت رفاه بیشتر دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی پرداخت و عنوان کرد: دسترسی به اینترنت در خوابگاه‌های پسرانه به‌صورت LAN امکان‌پذیر شده‌است اما اینترنت wifi به علت وسعت محوطه خوابگاه، در تمام محوطه پوشش ندارد که در روزهای اخیر تجهیزاتی برای پوشش سراسری آن در این خوابگاه‌ها خریداری شد.

وی افزود: در خوابگاه‌های دخترانه هم به دلیل برخی اشکالات فنی، پوشش شبکه wifi از نظر ساختاری امکان‌پذیر نیست اما دانشجویان دختر ساکن خوابگاه می‌توانند از طریق شبکه LAN به اینترنت متصل شوند. البته یک خوابگاه دخترانه به شبکه LAN مجهز نیست که تعداد دانشجویان آن کم و حدود 90 نفر است.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول به راه‌اندازی دفتر مشاوره دانشجویی در این دانشگاه اشاره و تصریح کرد: یکی از برنامه‌های دانشگاه، استقرار کارشناس مشاوره و پزشک در خوابگاه‌های دانشجویی است که مجوز لازم برای اجرای این برنامه و استقرار پزشک در خوابگاه‌ها در ساعاتی از روز، اخذ شده و در حال انجام مراحل بعدی کار هستیم.

بدیعی با تصریح بر وجود حدود 530 دانشجوی پسر و 320 دانشجوی دختر در خوابگاه‌های این دانشگاه، خاطرنشان کرد: در حال حاضر از نظر ظرفیت خوابگاه‌ها برای اسکان دانشجویان مشکلی نداریم و خوابگاه‌های جدید هم در حال ساخت است. همچنین شهریه خوابگاه در ترم جاری نسبت به مهرماه تغییری نمی‌کند.

یک شنبه 29 بهمن 1391  7:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها