0

عسگري: پنالتي استقلال درست بود

 
hasan77
hasan77
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 594
محل سکونت : تهران

عسگري: پنالتي استقلال درست بود


حسين عسگري درباره عملکرد داوران در ديدارهاي ديروز به نکاتي اشاره کرد.


به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، حسين عسگري در اين باره گفت: در بازي ملوان و فولاد در انزلي، ملواني ها معتقد بودند که روي اولادي خطاي پنالتي انجام شده اما ما فيلم بازي را ديديم و متوجه شديم که خطاي پنالتي نبوده و تصميم داور کاملا درست بوده و بازيکن فولاد توپ را مي زند و کاملا درست تکل کرده است. پس از اينکه تکل هم کرد با مهاجم حريف برخورد کرده است. همچنين پنالتي که به سود ملوان اعلام شده درست بود چرا که مدافع فولاد، مهاجم ملوان را هل داد.

وي ادامه داد: در بازي ذوب آهن و مس در صحنه اي که دقيقه 53 ذوب آهني ها معتقد بودند که خطاي پنالتي روي مهاجمشان انجام شده است اما قبل از درگيري، مهاجم ذوب آهن يک شبيه سازي انجام مي دهد و اصلا قبل از آن آفسايد بوده که کمک داور به اشتباه اعلام نکرده است. در اين صحنه داور به درستي پنالتي را نگرفت اما بايد بازي را قطع مي کرد و براي شبيه سازي به مهاجم ذوب آهن کارت زرد مي داد و يک ضربه آزاد غير مستقيم به سود مس کرمان اعلام مي کرد.

عسگري در پايان درباره بازي فجر و استقلال گفت: در بازي فجر و استقلال، مشکل خاصي وجود نداشت و داور به درستي براي استقلال پنالتي اعلام کرد و دروازه بان فجر مهاجم استقلال را با سرنگون کرد.

 
شنبه 28 بهمن 1391  7:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها