0

کرانچار: پرسپوليس شير زخمي است

 
hasan77
hasan77
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 594
محل سکونت : تهران

کرانچار: پرسپوليس شير زخمي است

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: بازي فردا دربي‌ايي است که برابر شيرهاي زخمي خواهيم داشت و تمام تلاش خود را مي‌کنيم تا به برتري دست يابيم.


به گزارش فارس، زلاتکو کرانچار در نشست خبري پيش از بازي تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان عنوان کرد: فردا دربي دشوار و مبهمي در مقابل پرسپوليس خواهيم داشت. از نظر زماني در شرايطي به پرسپوليس خورديم که آنها همانند شير زخمي شده‌اند و تلاش خواهند کرد تا اشتباهات گذشته را با پيروزي در اين ديدار جبران کنند و همچنين مي‌خواهند با نزديک شدن به رده چهارمي خود را براي سهميه ليگ قهرمانان آسيا آماده کنند.

وي ادامه داد: براي ما هم اين بازي بسيار مهم است و تمام تلاش خود را مي‌کنيم تا به پيروزي دست يابيم تا در کورس قهرماني باقي بمانيم. رقابت مستقيمي بين دو باشگاه بزرگ است و نمي‌خواهيم که از قهرماني عقب بيافتيم از نظر تاکتيکي و بازي در آمادگي قرار داريم و در 24 ساعت باقيمانده بازيکنانم مي‌توانند خود را براي اين ديدار آماده کنند و جوابگوي تاکتيک‌هاي ما باشند.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان در مورد اتفاقات عجيب و غريبي که در ديدار رفت اين دو تيم در اصفهان رخ داد يادآور شد: در آن ديدار به علت مشکلات پزشکي که در داخل رختکن پرسپوليس رخ داد مسائلي به وجود آمد و جداي از ما بود. مطمئن باشيد در ديدار فردا با انگيزه بالا ظاهر مي‌شويم تا بتوانيم برنده باشيم زيرا در اين صورت است که مي‌توانيم براي قهرماني باقي بمانيم.

کرانچار افزود: پرسپوليس هم تيم بزرگ و محترمي است اين تيم مي‌تواند در عرض چند دقيقه نتيجه را عوض کند به همين دليل ما هم احتياط تمام را خواهيم کرد. به علت نتايج گذشته پرسپوليس اين تيم مي‌خواهد به نحوي آن را جبران کند و ما هم به اين نکته توجه مي‌کنيم.

سرمربي سپاهان تصريح کرد: سپاهان هيچ محروم و مصدومي براي اين بازي ندارد و اميد ابراهيمي که در گذشته به علت محروميت حضور نداشت فردا مي‌تواند به ميدان برود و در پست هميشگي خود بازي کند.

وي در واکنش به اين سؤال که چرا از اين بازي به عنوان دربي ياد کرده گفت: در واقع مي‌دانم که شما فقط به بازي‌هاي استقلال و پرسپوليس دربي مي‌گوييد که البته اين بزرگترين دربي است و در پايتخت برگزار مي‌شود اما هر مسابقه‌اي که مقابل سپاهاني که سه سال پياپي قهرمان شده است نيز عملاً دربي است. سپاهان با پرسپوليس، پرسپوليس با فولاد، استقلال با فولاد، سپاهان با استقلال و تمام اين تيم‌هايي که در صدر جدول قرار دارند و قدرت مسابقه دربي را دارند مي‌دانم که شما هم اين موضوع را تشخيص مي‌دهيد و اينگونه نگاه مي‌کنيد.

سرمربي سپاهان در مورد خط هافبک خود خاطرنشان کرد: به طور قطع در بازي فردا هافبک‌ها نقش تعيين‌کننده‌اي دارند و سرمنشأ حملات رو به جلو خواهند بود. پرسپوليس با داشتن امتياز ميزباني همچون گذشته براي بازي هجومي به ميدان مي‌آيد و مي‌خواهد اين موضوع را تکرار کند، خط هافبکي ما هم به نحوي آماده هستند تا رويارويي خوبي با پرسپوليس داشته باشند. دوست داريم در اين بازي با زدن گل هاي بيشتر و گرايش به بازي هجومي داشته باشيم و اميدوارم از هر دو تيم يک ديدار زيبا و تماشايي ببينيم.

کرانچار در خصوص عدم تمايل محمد نويدکيا براي حضور در تيم ملي تصريح کرد: اين موضوع را بيشتر در رسانه‌هاي نوشتاري خواندم و صحبتي با من نشده است. در مرحله اول بايد سرمربي تيم ملي و فدراسيون در اين زمينه پا پيش بگذارند و بعد هم من به عنوان سرمربي تمام تلاش خود را مي‌کنم تا او را متقاعد سازم.
شنبه 28 بهمن 1391  4:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها