0

برنامه رایگان My Computer Tweaker کنترل پنل کامل برای ویندوز

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

برنامه رایگان My Computer Tweaker کنترل پنل کامل برای ویندوز

 

وقتی قصد تغییر و ویرایش تنظیمات بخش مختلف ویندوز را داریم کنترل پنل (Control Panel) ویندوز بهترین انتخاب برای دسترسی به تنظیمات متنوعی است که می تواند نیاز های شما را برآورده کند.
برنامه رایگان My Computer Tweaker کنترل پنل کامل برای ویندوز
 

 تورتک، اما حتماً شما هم در هنگام کار با این بخش از ویندوز با نبود امکانات و قابلیت‌هایی مواجه شده‌اید که پس از آن برای ویرایش تنظیمات مورد نظر مجبور شده اید که از اکسپلورر ویندوز و یا ویرایشگر رجیستری عملیات مورد نظر را انجام دهید. اما برنامه My Computer Tweaker که به صورت رایگان نیز انتشار یافته است شامل صدها گزینه تنظیماتی است که با نصب و استفاده از آن بر روی سیستم خود به سادگی می توانید به طیف وسیعی از تنظیمات به صورت یک جا دسترسی داشته باشید.

آشنایی با برنامه رایگان My Computer Tweaker

برنامه رایگان My Computer Tweaker در حقیقت پیشخوانی کامل از تنظیمات و قابلییت مربوط به سیستم عامل ویندوز است که با استفاده از آن می توانید تنها با یک کلیک گزینه های مورد نیاز خود را به کنترل پنل، اکسپلورر، My Computer و دیگر بخش موجود اضافه کنید. البته تعدادی از تنظیمات نمایش داده شده در این برنامه نیز به صورت مستقیم بر روی بخش مربوطه اثر می‌گذارند و باعث افزایش سطح کارایی آن بخش ها برای شما می‌شوند.

 My-Computer-Tweaker

برای استفاده از این برنامه پس از دانلود فایل نصاب آن از طریق لینک موجود در پایین همین نوشته، آن را بر روی سیستم خود نصب کنید و پس از اجرای این برنامه با کلیک بر روی آیکون اضافه شده بر روی صفحه دسکتاپ ویندوز خود با پنجره ای روبرو خواهید شد که در آن صدها تنظیم و عملیات مختلف نمایش داده می شود. با تیک دار کردن هر یک از این گزینه ها و کلیک بر روی گزینه Apply توانایی استفاده از آن ها را خواهید داشت.

دانلود My Computer Tweaker

تعداد دریافت: ۷۵

حجم فایل: ۳۰۰ کیلوبایت

سازگاری: این برنامه با ویندوز XP، ویندوز Vista و ویندوز ۷ سازگاری کامل دارد.

لینک دانلود: My Computer Tweaker

 

جمعه 13 بهمن 1391  8:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها