0

با روند رو به رشد کشور، در تمام زمینه های صنعت دریانوردی به خودکفایی می رسیم

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

با روند رو به رشد کشور، در تمام زمینه های صنعت دریانوردی به خودکفایی می رسیم

تهران - دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: به طور حتم با تداوم این روند روبه رشد کشور، در آینده نزدیک در تمام زمینه های صنعت دریانوردی به خودکفایی دست خواهیم یافت.

 

سردار سرلشگر پاسدار ˈسیدیحیی صفویˈ امروز چهارشنبه با حضور در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از نزدیک با توانمندی های علمی و تخصصی واحدهای آزمایشگاهی، کارگاه های دریایی و دیگر واحدهای این دانشگاه به عنوان قطب دریانوردی کشور آشنا شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه پاسداران؛ سردار صفوی در جریان این بازدید با اشاره به توانمندی های نیروهای متخصص دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در حوزه های دریایی و علوم مورد نیاز صنعت دریانوردی، از روند تلاش های افتخار آمیز به دست آمده در این حوزه ها ابراز خرسندی کرد.

وی گفت: به طور یقین با تداوم این روند، در آینده نزدیک در بسیاری از موارد مورد نیاز صنعت دریانوردی به خودکفایی دست خواهیم یافت و این دانشگاه در رسیدن به این مهم می تواند نقش پررنگ و هدفمندی را ایفا کند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا یادآور شد: باتوجه به تحریم های جهان غرب ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، باید درراستای رسیدن به خودکفایی علمی و صنعتی با همه توان گام برداریم تا بتوانیم تحریم های غرب را با نبوغ و توانمندی های جوانان متخصص ایرانی شکسته و در جهاد مقدس علمی به اهداف تعیین شده دست یابیم.

در ادامه این بازدید رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نیز ضمن بیان توانمندی های رو به رشد این دانشگاه در صنعت دریانوردی، گفت: نیروهای متخصص این دانشگاه امروز به حدی در بومی سازی برخی فناوری های جدید پیشرفت کرده اند که در آینده نزدیک می توانیم این دستاوردهای پیشرفته را که محصول تلاش جوانان ایرانی است، معرفی کنیم.

ˈامین بهزاد مهرˈ افزود: دستیابی به فناوری های نوین و بومی کردن این فناوری ها توسط متخصصان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار می تواند بسیاری از معادلات در تحریم های دریایی را با شکست روبرو کرده و آغازی بر ایجاد بومی سازی صنعت دریایی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری ایران باشد.

چهارشنبه 11 بهمن 1391  6:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها