0

حجم تبادلات همراه در پنج سال آینده به ۳۱ میلیارد دلار می‌رسد

 
mina_K_h
mina_K_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

حجم تبادلات همراه در پنج سال آینده به ۳۱ میلیارد دلار می‌رسد

اگر شما هم خرید و فروش کالاهایتان را از طریق موبایلتان انجام می‌دهید، پس بدانید و آگاه باشید که شما هم یک "تاجر همراه" هستید!

شرکت پژوهشی فورستر پیش‌بینی کرده است حجم تبادلات همراه در عرض پنج سال آینده به ۳۱ میلیارد دلار خواهد رسید.

برآوردهای شرکت پژوهشی فورستر نشان می‌دهد خرید و فروش کالا‌ها و خدمات از طریق ابزارهای همراه که اصطلاحاً از آن با عنوان «تجارت همراه» یاد می‌شود، در عرض چند سال آینده رشد شتابنده‌ای را تجربه خواهد کرد.

بر اساس برآوردهای این شرکت، سال گذشته فقط در آمریکا حدود ۸ میلیارد دلار کالا و خدمات از طریق گوشی‌های هوشمند خرید و فروش شده است که این میزان ۳ درصد از کل خریدهای آنلاین و یک درصد از کل حجم خرده فروشی‌ها را شامل می‌شود.

بر اساس پیش‌بینی‌های فورستر حجم تبادلات همراه تا پنج سال آینده با ۳۳ درصد رشد به رقم ۳۱ میلیارد دلار خواهد رسید و ۹ درصد از کل خریدهای آنلاین را به خود اختصاص خواهد داد.

تحلیلگران فورستر این یافته‌ها را از بررسی گزارش‌های فروش شرکت‌هایی مثل آمازون و eBay که تبادلات همراه آن‌ها سر به میلیارد می‌زند، به دست آورده‌اند.

شرکت فورستر در گزارش خود هشدار داده است که خرده فروشان در زمینه تجارت همراه سرمایه گذاری چندان مناسبی انجام نداده‌اند و یا اگر هم انجام داده و نرم افزارهایی در این زمینه طراحی کرده‌اند، مشتریان از آن‌ها اطلاعی ندارند.

شرکت فورستر به فروشندگان توصیه کرده است سرمایه گذاری بیشتری در این حوزه انجام دهند و وب سایت‌ها و پایگاه‌های اینترنتی خود را طوری طراحی کنند که بتوان از طریق ابزارهای همراه نیز به آن‌ها مراجعه کرد.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 9 بهمن 1391  4:24 PM
تشکرات از این پست
ali_kamali majid_1391
دسترسی سریع به انجمن ها