0

سردار جزایری: باید انتخاباتی آبرومند برگزار کنیم

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

سردار جزایری: باید انتخاباتی آبرومند برگزار کنیم

تهران- معاون فرهنگی و امور بسیج ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که دشمن قصد دارد هر فرصتی که در کشور ایجاد می‌شود را به تهدید تبدیل کند، گفت: باید در انتخاب شوراها و ریاست جمهوری اوضاع و احوال را به خوبی رصد کرده و انتخاباتی آبرومند برگزار کنیم.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار ˈ سید مسعود جزایری ˈ روز دوشنبه در نشست خبری که به مناسبت ایام دهه فجر و اعلام برنامه‌های نیروهای مسلح در این ایام برگزار شده بود در جمع خبرنگاران این مطلب را بیان کرد.

سردار جزایری افزود: مفهوم تمامیت ارضی در جهان کنونی تغییر کرده و دشمن تلاش دارد تا تمامیت ارضی ما را تحت تاثیر قرار دهد.

وی با بیان این که تمامیت ارضی یعنی بخش‌های نرم جامعه، باورها، افکار و رفتار مردم که دشمن سعی در تغییر آن دارد، گفت: بنابراین تلاش اصلی جامعه، جوانان و فرهیختگان باید در جهت حفظ تمامیت ارضی باشد.

معاون ستادکل نیروهای مسلح با بیان این که با آغاز انقلاب اسلامی تجارب زیادی در حوزه‌های مختلف به دست آورده‌ایم که در برخی مواقع نیز با خساراتی همراه بوده است، افزود: فتنه 88 یکی از اتفاقاتی بود که خسارات زیادی به کشور وارد کرد زیرا دشمن همواره به دنبال این است تا هر فرصتی که در کشور ایجاد می‌شود را به تهدید تبدیل کند.

ادامه دارد...

دوشنبه 9 بهمن 1391  12:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها