0

اعلام شرايط ثبت نام مسکن آتي شهر از هفته آينده

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

اعلام شرايط ثبت نام مسکن آتي شهر از هفته آينده

بزودي کار اجرايي ساخت مسکن ويژه در سايت آتي شهر آغاز مي شود وهفته آينده شرايط ثبت نام در اين سايت به اطلاع مردم مي رسد.

فريبرز واحدي مديرکل راه و شهرسازي استان تهران در گفتگو با مهر در خصوص ساخت مسکن ويژه در آتي شهر، گفت: ساخت 2000واحد در آتي شهر پيگيري مي شود و در حال حاضر دو پيمانکار هم براي اين پروژه انتخاب شده است.

وي افزود: در اين مورد جلساتي را با وزير راه و شهرسازي برگزار کرديم تا شرايط متقاضيان و چگونگي اجراي اين پروژه را بررسي کنيم.

مديرکل راه و شهرسازي استان تهران با بيان اينکه بزودي کار اجرايي در آتي شهر آغاز مي شود، اظهار داشت: هفته آينده شرايط ثبت نام در اين سايت به اطلاع مردم مي رسد.

گفتني است، ثبت نام به صورت اينترنتي و از طريق سايت Tehran.maskanmehr.netصورت

مي گيرد.خبر ديگري حاکيست :وزير راه و شهرسازي که از عملکرد پيمانکاران مسکن ويژه گلايه داشته و اعلام کرده بود اين پروژه طبق قرارهاي انجام شده پيش نرفته است؛ طي مهلت 15 روزه خواستار تسريع در روند ساخت شد و اکنون که اين مهلت به پايان رسيده ،قائم مقام وي در استان تهران گفت:در دو هفته اخير دو پيمانکار به اين پروژه اضافه شده و روند ساخت‌وساز سرعت گرفته است.

به گزارش ايسنا، با توجه به اينکه پيمانکاران مسکن ويژه ظرفيت کار را طبق زمان مقرر پيش نبرده‌اند، علي نيکزاد نيمه دي‌ به آنها مهلت 15 روزه داد تا ظرفيت کار را به يک سوم برنامه زمان‌بندي برسانند، در غير اين صورت پيمانکاران جديد جايگزين آنها مي‌شوند؛ اکنون پس از گذشت 16 روز از اين مهلت، مديرکل راه و شهرسازي استان تهران اعلام کرد: در اين مدت ساخت‌وساز پروژه مسکن ويژه سرعت گرفته است.

فريبرز واحدي با اشاره به بازديد وزير راه و شهرسازي از عملکرد مسکن ويژه تهران به ايسنا گفت: پس از بازديد وزيرراه و شهرسازي ازاين پروژه، دو پيمانکار به سه پيمانکار قبلي اضافه شدند و در حال حاضر روند ساخت‌وساز سرعت گرفته است.

طبق اعلام مدير کل راه و شهرسازي استان تهران، روند ساخت‌وساز مسکن ويژه به برنامه زمان‌بندي نزديک شده است.

علي نيکزاد با حضور در تهرانسر و بازديد از پروژه مسکن ويژه خواستار تسريع در ساخت آن شده و تاکيد کرده بود که روند پيشرفت پروژه را با دقت رصد

خواهد کرد.

وي طي جلسه‌اي تعداد واحد‌هاي مسکوني مورد قرارداد هر يک از پيمانکاران اين پروژه را به دليل عدم پيشرفت فيزيکي کاهش داد و مقرر شد با پيمانکاران جديد براي واحد‌هايي که ساخت آنها شروع نشده با قيمت مقطوع قرارداد منعقد شود.

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازي، تنها ‌با احتساب واحد‌هاي اسکلت‌زده شده در پروژه‌ تهرانسر که نزديک به 2000 واحد است، اين پروژه‌ از پيشرفت خوبي برخوردار است.

انعقاد قرارداد مقطوع براي محوطه سازي، ادامه روند ثبت‌نام متقاضيان مسکن ويژه تهران و سرعت در پايش افراد متقاضي از مواردي بود که نيکزاد بر آن تاکيد کرده است.

جمعه 6 بهمن 1391  1:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها