0

جلسات اخراجی های دولت برای کمک به دولت

 
abiri064
abiri064
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 479
محل سکونت : سیستان و بلوچستان

جلسات اخراجی های دولت برای کمک به دولت

 

وزیر سابق علوم دولت احمدی نژاد از جلسه اخراجی های دولت احمدی نژاد به منظور ارائه کمک معنوی به دولت دهم خبر داد و گفت: اخراجی های دولت احمدی نژاد در جلسات متناوب دور هم جمع می شوند نظارت خود را در مورد موضوعات مختلف ارائه می کنند و این نظرات توسط یک نفر به اطلاع رئیس جمهور داده می شود.
 
مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره جلسه اخراجی های دولت نهم و دهم، گفت: ما اخراجی های دولت احمدی نژاد به طور متناوب دور هم جمع می شویم و افراد تحلیل هایی از مسائل روز ارائه می دهند و هدفمان هم این است که کمک معنوی بکنیم؛ حتی به دولت.
 
وزیر سابق علوم در دولت نهم، افزود: دولت منتخب مردم است و نباید شاهد آن باشیم که دولت آنقدر ضعیف شود که به نظام آسیب وارد شود؛ چراکه هرچه دولت قوی تر باشد به نفع کشور و نظام است.
 
نماینده کرمان در مجلس با تاکید براینکه تضعیف دولت روشی اسلامی نیست ، تصریح کرد: دولت های می آیند و می روند و این نظام است که باقی می ماند ؛ بنابراین ما نباید کاری کنیم که نظام تضعیف شود ؛ لذا ما اخراجی های دولت جلساتی را می گذاریم و نظارت خود را در مورد موضوعات مختلف از جمله مسائل ارز، تحریم نفت و ... ارائه می کنیم و این نظرات توسط یک نفر به اطلاع رئیس جمهور داده می شود.

 

لطف خدا و رحمت یزدانم آرزوست

بیمار عشق اویم و درمانم آرزوست ***** بر خوان لطف اویم و احسانم آرزوست

یک شنبه 1 بهمن 1391  3:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها