0

استخدام معلمان حق‌التدریس و قرارداد معین‌

 
kor13650
kor13650
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1391 
تعداد پست ها : 475
محل سکونت : کرمان

استخدام معلمان حق‌التدریس و قرارداد معین‌

معاون وزیرآموزش وپرورش گفت: براساس مصوبه هیات دولت و طی بخشنامه ابلاغی به استان‌ها، امسال معلمان حق التدریس و قرارداد معین به پیمانی تغییر وضعیت می دهند.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، عبداللهیان گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت و طی بخشنامه ابلاغی به استان‌ها، امسال معلمان حق التدریس و قرارداد معین به پیمانی تغییر وضعیت می دهند.

وی همچنین به تصویب طرح نظام رتبه بندی معلمان در شورای وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: براساس این طرح همه معلمان مدارس رتبه بندی علمی و مهارت در تدریس می شوند.

معاون وزیرآموزش وپرورش اعلام کرد: از سال آینده همه معلمان مدارس ابتدائی کشور باید 10 واحد روانشناسی کودک بگذرانند.

رییس مدارس استثنائی کشور به اجرای طرح تلفیق فراگیری دانش آموزان استثنائی هم اشاره کرد و گفت: این طرح برای دانش آموزان استثنایی با ضریب هوش بالا اجرا می شود.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هم اکنون با اجرای طرح تلفیق فراگیری 35 هزار دانش آموزاستثنائی در کناردانش آموزان عادی تحصیل می کنند.

عبداللهیان در خاتمه توانمندی سازی دانش آموزان مقطع متوسطه را هم یادآور شد و گفت: براساس سند تحول بنیادین در وزارت آموزش و پرورش از این پس 70 درصد دانش آموزان مقطع متوسطه کشور برای مهارت آموزی شغلی به سمت آموزشگاه های فنی وحرفه ای هدایت خواهند شد.
 

یک شنبه 1 بهمن 1391  1:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها