0

آخرين احکام کميته انضباطي

 
mahdi3000
mahdi3000
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1391 
تعداد پست ها : 87
محل سکونت : آذربایجان شرقی

آخرين احکام کميته انضباطي

کميته انضباطي از تماشاگران باشگاه گهر دورود تقدير کرد.


به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، کميته انضباطي به خاطر عملکرد خوب تماشاگران تيم گهر درود در بازي مقابل استقلال تهران در دورود که دوم دي ماه 91 برگزار شد،باشگاه گهر را مستحق پاداش دانست. کميته انضباطي با توجه به کمبودهاي رفاهي که در اين شهر وجود دارد و با توجه به فرهنگ سازي و تبليغات موثر باشگاه گهر دورود در سطح شهر و تشويق موثر و مفيد و عدم توهين به بازيکنان حريف و فرهنگ سازي در ورزشگاهها علي رغم شکست تيم گهر و حذف از رقابتهاي جام حذفي کشور، ضمن قدرداني از رفتار شايسته تماشاگران دورودي، به استناد بند ب ماده 37 آيين نامه انضباطي، مبلغ 10 ميليون تومان به عنوان پاداش جهت قدرداني از حرکت طرفداران باشگاه گهر دورود از طرف سازمان ليگ به اين باشگاه اهدا مي کند. کميته انضباطي اميدوار است که مسابقات آينده ليگ برتر شاهد تکرار روش پسنديده تماشاگران دوردي در همه باشگاهها باشد.

*درودگر 4 ميليون و احمدزاده 2 ميليون تومان جريمه شدند

پس از مصاحبه هاي صادق درودگر مديرعامل ملوان بندرانزلي عليه فدراسيون و انجام مصاحبه هاي خلاف واقع و تحريک آميز عليه مقامات فدراسيون فوتبال ايران که موجب تشويش اذهان عمومي شد با توجه به مدارک و مستندات موجود که مورد تاييد شخص آقاي درودگر قرار گرفت در جلسه کميته انضباطي ايشان اعلام کرد که سوتفاهم پيش آمده و قصدش تضعيف فدراسيون نبوده است، اما رفتار ايشان بر خلاف آيين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال است و به همين دليل صادق درودگر به پرداخت مبلغ 40 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد . در صورت تکرار چنين رفتاري در آينده برخورد شديدتري به عمل خواهد آمد.اين راي با توجه به ميزان جريمه، ظرف مدت يک هفته پس از ابلاغ قابل تجديد نظر خواهي در کميته استيناف است.

همچنين سرمربي تيم ملوان، محمد احمدزاده پيش از بازي اين تيم مقابل پرسپوليس در جام حذفي مصاحبه هايي خلاف واقع انجام داد و عليه فدراسيون و داوري مطالبي را در رسانه عنوان کرد که وي به پرداخت مبلغ 20 ميليون ريال جريمه نقدي و عذرخواهي از فدراسيون فوتبال و باشگاه پرسپوليس ظرف مدت 10 روز پس از ابلاغ راي، محکوم شد. راي صادره قطعي است.

*جريمه دو باشگاه پرسپوليس و ملوان

بر اساس گزارش ناظر داوري و ناظر بازي تيم هاي پرسپوليس و ملوان بندرانزلي از سري رقابت‌هاي جام حذفي در تهران که 29 آذرماه برگزار شد تماشاگران دو تيم تخلفاتي مرتکب شدند که باشگاه پرسپوليس را به پرداخت 8 ميليون تومان جريمه و باشگاه ملوان را به پرداخت 4 ميليون تومان جريمه نقدي محکوم مي کند. راي صادره يک هفته پس از صدور در کميته استيناف، قابليت تجديدنظرخواهي دارد.

*جريمه نقدي استقلال و آلومنيوم و تيغ نورد

در بازي تيم هاي آلومينيوم و استقلال در بندرعباش که ششم دي ماه برگزار مي شد، محمود تيغ نورد بازيکن تيم آلومينيوم در دقيقه 53 پس از فحاشي اخراج شد.همچنين تماشاگران تيم هاي آلومينيوم و استقلال تخلفاتي مرتکب شدند که بر همين اساس، محمود تيغ نورد يک جلسه از همراهي تيمش در مسابقات رسمي محکوم و به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد. باشگاه آلومينيوم هم به خاطر عملکرد تماشاگرانشان به پرداخت 30 ميليون ريال و باشگاه استقلال هم به خاطر تخلفات تماشاگرانش به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد. آراي صادره قطعي هستند.

*جريمه نقدي راه آهن و صنعت نفت

در ديدار تيم هاي صنعت نفت آبادان و راه آهن شهرري در ديدار 30 آذر 91 در جام حذفي باشگاههاي کشور، تماشاگران تيم نفت آبادان تخلفاتي مرتکب شدند و نيمه اول اين ديدار به دليل استفاده بازيکنان راه آهن از جوراب هاي همرنگ و بر خلاف مقررات، بازي با 5 دقيقه تاخير آغاز شد. به همين دليل تيم راه آهن به پرداخت جريمه يک و نيم ميليون توماني محکوم شد. همچنين باشگاه نفت آبادان به دليل تخلف تماشاگرانش به پرداخت 5 ميليون تومان محکوم شد.

لازم به ذکر است تکرار تخلفات ممکن است به تصميمات شديدتري از جمله برگزاري بازي بدون تماشاگر و کسر امتياز هم مواجه شود. راي صادره در باشگاه جريمه نقدي باشگاه در مهلت يک هفته قابل تجديد نظر در کميته استيناف است.

*بازيکنان تراکتور و داماش جريمه شدند

در بازي تيم هاي داماش گيلان و باشگاه تراکتورسازي تبريز در تاريخ 30 آذر91 ، محمد ابراهيمي، سيدصالحي، مهدي کياني از تيم تراکتورسازي و حسين ابراهيمي از تيم داماش تخلفاتي شدند که بر همين اساس، محمد ابراهيمي و سيدصالحي به توبيخ کتبي با درج در پرونده و هر نفر به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند. همچنين مهدي کياني و حسين ابراهيمي هم به پرداخت يک ميليون تومان جريمه نقدي محکوم شدند. آراي صادره قطعي است.

 

پنج شنبه 14 دی 1391  11:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها