0

بهترين ماشين‌هاي سال 2013

 
babak110
babak110
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4259
محل سکونت : ایران عزیز

بهترين ماشين‌هاي سال 2013

بهترين ماشين‌هاي سال 2013

 
10خودرو اين مطلب را «فوربس» به‌عنوان خودروهايي معرفي كرده كه سال نو ميلادي را تحت‌تاثير خود قرار خواهند داد. شايد عده زيادي از كساني كه اين مطلب را مي‌خوانند توان خريدن اين اتومبيل‌ها را نداشته باشند اما آشنايي با آنها خالي از لطف نيست.
 

تهران امروز: اگر شما يكي از ميليون‌ها نفري هستيد كه عشق‌تان به اتومبيل‌هاي جديد شهره آشنايان‌تان است بايد بدانيد كه سال‌نو ميلادي شركت‌هاي بزرگ اتومبيل‌سازي دنيا خواب‌هاي خوبي براي‌تان ديده‌اند.

تغييراتي كه اين شركت‌ها در اتومبيل‌هاي خود ايجاد كرده‌اند بسيار چشم‌نواز هستند. پيش‌بيني‌ها بر اين است كه 15 اتومبيل در سال 2013 به بازار خواهند آمد كه تغيير محسوسي در اين بازار به وجود خواهند آورد.

 البته رسانه‌هاي مختلف انتخاب‌هاي متفاوتي را به عنوان برترين‌هاي سال 2013 منتشر كرده‌اند. 10خودرو اين مطلب را «فوربس» به‌عنوان خودروهايي معرفي كرده كه سال نو ميلادي را تحت‌تاثير خود قرار خواهند داد. شايد عده زيادي از كساني كه اين مطلب را مي‌خوانند توان خريدن اين اتومبيل‌ها را نداشته باشند اما آشنايي با آنها خالي از لطف نيست.

Acura ILXبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

اين خودرو كه ورژن لوكس «هوندا سيويك» است سبكي منحصر بفرد را درظاهر دروني و بيروني خود به نمايش مي‌گذارد. موتوري با حجم دو ليتر كه 150 اسب‌بخار قدرت دارد روي آن تعبيه شده.از جمله امكانات جانبي آن مي‌توان به اتصال تلفن‌هاي هوشمند اشاره كرد. در اين سرويس با جا دادن سيم‌كارت به كيتي كه در اتومبيل نصب شده، مي‌توان خودرو را مجهز به يك تلفن‌همراه شخصي كرد.
 Audi Allroadبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

اين ماشين را مي‌توان جايگزيني بسيار مناسب براي سوبارو Outback دانست. قدرت موتور اين اتومبيل 211 اسب‌بخار است. حجم موتور اين خودرو دو ليتر است. از جمله ويژگي‌هاي اين اتومبيل كنترل قدرت هوشمند، اتصال آن به نقشه‌هاي گوگل و سيستم هشدار نقطه كور را مي‌توان نام برد. Audi Drive نيز به راننده امكان مي‌دهد مسير و نقاط تغيير مسير را براي خودرو برنامه‌ريزي كند.
 BMW X1بهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

براي كساني كه درپي خودرو زيبا و در عين حال محكم هستند، بي.ام.دبليو جديد يكي از بهترين گزينه‌هاست. BMW X1 سريع و فرز است. اين خودرو يك جانشين كوچك‌تر و ارزان‌تر براي X3 است. اين خودرو، موتوري چهار سيلندر با 240 اسب‌بخار قدرت دارد. چرخ‌هاي اين خودرو به نحوي طراحي شده‌اند كه در جاده‌هاي خشك و لغزنده با امنيت كامل حركت مي‌كنند.
 Buick Encoreبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

اين اتومبيل از نظر مكانيكي اگرچه شبيه Sonic شورولت است، اما از سيستم‌هاي جديدي در آن استفاده شده. 140 اسب‌بخار قدرت دارد، حجم موتورش 1.4 ليتر است و از دنده اتوماتيك بهره مي‌برد. Buick Encore به يك سيستم پيشرفته از بين بردن سروصدا در اتاق ماشين مجهز است و از سيستم‌هاي هشدار همچون هشدار خروج از خط بهره مي‌برد.
 BMW - Gran Coupeبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

Gran Coupe به تازگي به خودروهاي سري6 بي.ام.دبليو چهار در سال 2013 اضافه شده است. برخلاف مدل‌هاي دو در، اتومبيل‌هاي چهار در مي‌توانند چهار سرنشين را در نهايت راحتي درخود جاي دهند. حجم موتور اين خودرو 3 ليتر است و 315 اسب بخار قدرت دارد. اين خودرو از موتور شش سيلندر بهره مي‌برد. در اين اتومبيل مجموعه‌اي از سيستم‌هاي پيشرفته كنترل شاسي تعبيه شده است كه در حفظ وقار آن به شدت تاثير دارد. انتقال سريع براي انتخاب سرعت‌هاي متفاوت از ديگر ويژگي‌هاي اين خودروست.
 Cadillac XTSبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

ويژگي‌هاي ساختاري اين اتومبيل باعث شده است كه درون و بيرون آن بسيار زيبا و چشمگير باشد. اين خودرو از موتوري با حجم 3.6 ليتر و قدرت 300 اسب بخار بهره مي‌برد. خودروهاي سبك XTS سيستم‌هاي خود را از كاديلاك CTS-V وام گرفته‌اند. با اين حال رانندگي با اتومبيل‌هاي مدل XTS روان‌تر از ديگر مدل‌هاست. در اين اتومبيل طيف كاملي از آخرين امكانات در دسترس قرار گرفته از جمله سيستم اجتناب از برخورد و هشداردهنده نقطه كور. پشتي صندلي راننده درمواقع خطر به لرزش درآمده و به راننده هشدار مي‌دهد.
 Cadillac ATSبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013

كاديلاك ATS خودرو لوكسي است كه بخشي از ساختار خود را از كاديلاك CTS وام گرفته است. اين اتومبيل از موتوري با حجم 3.6 ليتر و 270 اسب بخار قدرت بهره مي‌برد. در اين خودرو از سيستم‌هاي پيشرفته امنيتي و راحتي راننده استفاده شده است. اين خودرو مجهز به صفحه‌ نمايش خازني ال.سي‌دي لمسي است كه از كنترل چند لمسي انگشت بهره مي‌برد.
 Chevrolet Sparkبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013
 

اين خودرو مدل كوچك و جذابي است با چهار در. موتور آن 1.2 ليتر حجم دارد، چهار سيلندر است و مي‌تواند 84 اسب‌بخار قدرت توليد كند. يكي ديگر از ويژگي‌هاي آن كم‌مصرف بودن آن به شكل چشمگيري است. در قسمت عقب اين اتومبيل دو نفر به راحتي مي‌توانند مستقر شوند. حجم صندوق عقب آن نيز بيش از 31 فوت مكعب است. اين اتومبيل نيز از امكان اتصال تلفن‌هاي هوشمند برخوردار است.
 Dodge Dartبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013

اين خودرو را بايد نخستين رقيب جدي اتومبيل Dodge Neon دانست. مكانيك و طراحي اين اتومبيل از تبار آلفا رومئوهاي ايتاليايي است. اين خودرو بسيار شيك و مقرون به صرفه و با طراحي داخلي ويژه و قابل‌توجه است. رانندگي با اين ماشين اين احساس را ايجاد مي‌كند كه انگار فرمان ماشين گران‌تري را در دست داريد. موتور اين خودرو 184 اسب بخار قدرت دارد.
 Ford C-MAXبهترين ماشين‌هاي جديد سال 2013


انحنا و قوس‌ زيباي اين اتومبيل باعث شده است كه در اتاق داخلي آن پنج سرنشين به راحتي بتوانند مستقر شوند. حجم موتور اين اتومبيل 2 ليتر است. اين خودرو جديد فورد به سيستم‌هاي لمسي و كنترل چندرسانه‌اي مجهز شده است. يك دوربين ديد عقب نيز از ديگر امكانات فورد C-MAX است. اين اتومبيل از يك موتور برقي نيز استفاده مي‌كند كه به اندازه 20مايل مي‌توان با اين موتور برقي رانندگي كرد.

خدایا چنان کن سرانجام کار                  تو خشنود باشی و ما رستگار

چهارشنبه 13 دی 1391  12:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها