0

رسانه‌ها پشت صحنه حماسه 9 دی را برای مردم بیان کنند

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

رسانه‌ها پشت صحنه حماسه 9 دی را برای مردم بیان کنند

تهران - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رسانه‌ها باید بیش از پیش به حماسه نهم دی توجه کنند وحقایق پشت صحنه را برای عموم مردم بیان کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ˈعلی سعیدیˈ شامگاه سه شنبه با اشاره به اینکه حماسه نهم دی ریشه عاشورایی وولایی دارد، افزود:‌ برای ماندگاری این حماسه بزرگ باید رسانه‌ها ومراکز فرهنگی کشور آستین بالا بزنند و از حقایق پشت صحنه و عوامل بوجود آورنده آن پرده بردارند.

حجت الاسلام سعیدی اظهارداشت: آنچه حماسه عاشورا را ماندگار کرد رهبری شخصیتی همچون حضرت اباعبدالله (ع) بود که هدف و انگیزه این حماسه و عناصر تشکیل دهنده ان را چیدمان کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه، وی تصریح کرد: یکی از عوامل حماسه نهم دیماه شخصیت مقام معظم رهبری بود که مردم با اعتمادی که به ایشان داشتند باحضور40 میلیونی در راهپیمایی 9 دی پایه های نظام را که مبتنی بر ارزش های والای اسلامی بود، محکم کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با بیان اینکه هدف حماسه نهم دی‌ماه حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی و دفع خطر از این انقلاب بود، افزود: مردم دریافتند که بحث‌های فرعی وحاشیه‌ای جای مباحث اصلی را گرفته واصل نظام و حکومت اسلامی درخطر است که برای دفع این خطر بزرگ به میدان آمدند و دشمنان را دوباره ناامید کردند.

نماینده ولی فقیه درسپاه ترکیب عناصر شکل دهنده حماسه نهم دیماه را از دیگر عواملی دانست که این حماسه را ماندگار خواهد کرد وگفت: اقشار مختلف مردم از طبقات اجتماعی، خردسال، جوان و کهنسال در این حماسه شرکت کردند که نشان دهنده مردمی بودن آن است.

وی برای ماندگاری این حماسه بزرگ نقش رسانه ها و مراکز فرهنگی را مهم خواند و افزود: رسانه‌ها به عنوان نهادهایی که می‌توانند در بخشی از شکل گیری افکار عمومی نقش آفرین باشند باید بیش از پیش به حماسه نهم دیماه توجه کنند و حقایق پشت صحنه را برای عموم مردم بیان کنند.

سه شنبه 12 دی 1391  10:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها