0

فرمانده کل سپاه پاسداران: پیام نهم دی، حرکت در مسیر ولایت فقیه است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده کل سپاه پاسداران: پیام نهم دی، حرکت در مسیر ولایت فقیه است

تهران – فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه نهم دی ماه پایان موفقیت آمیزی بر فتنه 88 بود، گفت: پیام نهم دی، حرکت در مسیر ولایت فقیه برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار سرلشگر پاسدار ˈمحمدعلی جعفریˈ روز شنبه در همایش ˈمجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت بسیجˈ افزود: خطر فتنه از خطر جنگ هشت ساله برای انقلاب اسلامی و دین خدا، به مراتب بیشتر بود.

وی اضافه کرد: هرچند فتنه گران تلاش می کردند نیت اصلی شان را پنهان کنند اما مردم ما به آن پی بردند و پیروز بیرون آمدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: این اتفاق، نقطه عطفی برای انقلاب بود و همانطور که امام (ره) در مورد جنگ هشت ساله فرمودند که این جنگ برای ما نعمت بود، در فتنه 88 نیز این گونه بود و همه مردم دنیا و کسانی که دل نگران انقلاب اسلامی بودند از پایداری، هوشمندی و بصیرت ملت ایران عبرت گرفتند.

سردار جعفری ادامه داد: ملت ایران در سال 88 در مقابل هجمه سنگین دشمنان داخلی و خارجی پایداری کرد در حالی که همه دشمنان بسیج شده بودند تا انقلاب را تضعیف و از بین ببرند.

وی افزود: فتنه 88 درگیری میان انقلابیون و مخالفان انقلاب بود و شعارهایی که مخالفان مبنی بر اینکه غزه، فلسطین و لبنان به ما ربطی ندارد، بیان می کردند به معنای توقف انقلاب بود.

فرمانده سپاه پاسداران با یادآوری بیداری اسلامی در منطقه، اظهار داشت: نهضت بیداری اسلامی پس از فتنه 88 آغاز شد؛ این نهضت، نتیجه پایداری است که دل مردم ایران و دیگر حق طلبان جهان و مستضعفان را به سمت این حرکت اسلامی سوق داده بود.

وی خطاب به پیشکسوتان حاضر در این همایش گفت: پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن، پاسداری از اسلام است و هیچ تفاوتی با آن ندارد؛ ما تا آخر عمر باید در این راه تلاش کنیم و شما نیز به رغم بازنشستگی سازمانی، باید به تکلیف خود یعنی پاسداری از انقلاب اسلامی عمل کنید.

سردار جعفری افزود: دشمنان اراده کردند که نور انقلاب را خاموش کنند اما اراده خداوند بر ادامه مسیر انقلاب است و امروز انقلاب اسلامی به خوبی در حال پیشروی است.

شنبه 9 دی 1391  2:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها