0

بار مسافران لندن تهران عازم ناکجا آباد شد

 
prompet
prompet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 4609
محل سکونت : خراسان جنوبی

بار مسافران لندن تهران عازم ناکجا آباد شد

یکی از مسافران پرواز شماره IR 710 لندن تهران، از گم شدن بارهای این پرواز و ارسال آن به کشوری که نام آن اعلام نشده، خبر داد.
 
محمد پ. از مسافران پرواز شماره IR 710 لندن تهران در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: پرواز روز یکشنبه 23 دسامبر در ساعت 16:00 قرار بود انجام شود که با کمی تاخیر انجام شد و به دلیل سوخت‌گیری در میانه راه تاخیر داشت و فرود نیز که قرار بود در ساعت 1:30 بامداد امروز دوشنبه انجام شود با تاخیر در ساعت 3:15 انجام شد.
 
وی افزود: بعد از پیاده شدن از هواپیما و گذر از مراحل کنترل گذرنامه طبق روال معمول تمامی مسافران به دور نقاله بار آمدند اما بعد از 40 دقیقه انتظار از هیچ باری خبری نشد و این باعث اعتراض و ناراحتی مسافران شد.
 
وی گفت:  زمانی که علت را جویا شدیم به ما اعلام کردند که بارها اشتباهاً به کشور دیگری ارسال شده و دو یا سه روز دیگر تحویل داده می شود و این در حالی است که این مشکل را می دانستند و می توانستند قبل از انتظار 40 دقیقه ای به مسافران اعلام کنند.
 
این مسافر افزود: برای تحویل بارها شماره تیکت بار و موبایل مسافرها را گرفتند و به ما اعلام کردند که زمانی که بارها آماده تحویل شود با ما تماس می گیرند.
 
وی گفت: این در حالی است که بسیاری از مسافران  که دانشجویان ایرانی و افراد مقیم انگلیس بودند که برای تعطیلات سال نوی میلادی برای مدت یک هفته به ایران سفر کرده اند و هم اکنون که بارهای آن ها گم شده با مشکلات زیادی روبرو شده اند زیرا دانشجویان جزوه های درسی خود را در بارها گذاشته بودند و مسافران عملاً لباس و پوشاک اضافی ندارند.
سه شنبه 5 دی 1391  6:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها