0

ممنوع المصاحبه بودن علي دايي لغو مي‌شود/ تذکر به سرمربي پرسپوليس

 
sajad1991
sajad1991
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1356
محل سکونت : آذربایجان شرقی

ممنوع المصاحبه بودن علي دايي لغو مي‌شود/ تذکر به سرمربي پرسپوليس

 

ممنوع المصاحبه بودن علي دايي لغو مي‌شود/ تذکر به سرمربي پرسپوليس

 

راي نهايي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره ممنوع المصاحبه بودن علي دايي امروز صادر مي شود و به نظر مي رسد محروميت سرمربي پرسپوليس با يک جلسه ممنوع المصاحبه بودن در ديدار پرسپوليس برابر مس کرمان پايان خواهد يافت.

 

 

 بدنبال رای موقت کمیته انضباطی پیرامون ممنوع المصاحبه بودن علی دایی سرمربی پرسپولیس، امروز رای نهایی در خصوص محرومیت وی از سوی کمیته انضباطی صادر خواهد شد و وضعیت علی دایی برای مصاحبه با رسانه های گروهی مشخص می شود.

 شواهد و قرائن حاکی از آن است که کمیته انضباطی با توجه به همکاری  علی دایی طی یک هفته گذشته در خصوص مصاحبه نکردن با رسانه های گروهی، محرومیت حداقلی را (یک جلسه) برای وی در نظر بگیرد و با توجه به سپری شدن این محرومیت در دیدار برابر مس کرمان، محرومیت ممنوع المصاحبه بودن دایی را باید پایان یافته تلقی کرد.

 گفته می‌شود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به سرمربی پرسپولیس تذکر داده است که در مصاحبه هایش پیرامون اختیارات فنی صحبت کند و از پرداختن به موارد دیگر خودداری کند.

 علی دایی پس از دیدار با نفت تهران و بدنبال انتقاد از مسئولان فدراسیون فوتبال و وضعیت داوری فوتبال کشور از سوی کمیته انضباطی ممنوع المصاحبه شده بود. وی به دلیل همین محرومیت پس از پایان دیدار با مس کرمان از گفتگو با رسانه های گروهی عذرخواهی کرد.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
الا ان نصرالله قریب
آگاه باشید یاری و نصرت خداوند بسیار نزدیک است
سه شنبه 25 آبان 1389  2:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها