0

نقش‌آفرینی بیش از ۴۰ بازیگر در «اخراجی‌ها۳»

 
mohadamhossien
mohadamhossien
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 118
محل سکونت : اصفهان

نقش‌آفرینی بیش از ۴۰ بازیگر در «اخراجی‌ها۳»

اخراجی ها

پس از دوبار تغییر کامل فیلمنامه و گروه بازیگران سرانجام قرارداد گروه اول بازیگران «اخراجی‌ها۳» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «مسعود ده‌نمکی» ثبت شد…

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت پاتوق۹۸ فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۳»، با ثبت قرار داد اولین گروه از بازیگران فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۳» آخرین فیلم از سه‌گانه سینمایی «مسعود ده‌نمکی» وارد فاز جدیدی از تولید شد.
براساس این گزارش، در هفته جاری اولین گروه از بازیگران فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۳» قرارداد بازی در این فیلم را به ثبت رساندند که از جمله می‌توان به محمدرضا شریفی‌نیا، علی دهکردی و بهنوش بختیاری اشاره کرد.
در این خبر آمده است، محمدرضا شریفی‌نیا، علی‌دهکردی، بهنوش بختیاری، مریم‌ کاویانی، سیروس کهوری‌نژاد، محمود مقامی، سپند امیرسلیمانی، رز رضوی و ابوالفضل همراه بازیگرانی هستند که قرار داد بازی آنها طی هفته گذشته به ثبت رسید و گروه دوم بازیگران نیز در هفته آینده قراردادشان امضاء خواهد شد.
در پروژه سینمایی «اخراجی‌ها۳» بیش از ۴۰ بازیگر مطرح حضور خواهند داشت که به طور متوسط و در سکانس‌های متفاوت بین ۱۰۰ تا ۲هزار هنرور نیز در غالب ۱۰۰ گروه بازیگری مقابل دوربین قرار خواهند گرفت که در نوع خود امری بی‌سابقه در سینمای ایران به حساب می‌آید.
به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۳»، در رسانه‌ها اخبار مختلفی در خصوص تولید این فیلم منتشر شده است که طولانی‌شدن مراحل پیش تولید این پروژه سینمایی به دلیل پروداکشن بسیار بزرگ و وسیع آن است.
براساس این گزارش، تاکنون محمد‌حسین جعفریان و خلیل جوادی ترانه‌هایی را برای ساخت تیتراژ «اخراجی‌ها۳» سروده‌اند که با تکمیل فهرست بازیگران در هفته آینده پیش‌بینی می‌شود آخرین فیلم از سه‌گانه «اخراجی‌ها» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «مسعود ده‌نمکی» اوایل آذرماه در تهران کلید بخورد.
به گزارش فارس، «اخراجی‌ها۳» به مسایل بعد از جنگ تحمیلی می‌پردازد و به نوعی یک طنز سیاسی به حساب می‌آید. و برخلاف دو فیلم قبلی برخی از رسانه‌ها پیش از ساخت اقدام به حاشیه‌سازی در خصوص این فیلم کرده اند که یکی از این موارد توزیع گسترده قسمت‌های حذف شده «اخراجی‌ها۱» با عنوان «اخراجی‌ها۳» در شبکه قاچاق بود.
براساس این گزارش،همچنین آخرین نمونه از جوسازی‌ها علیه «اخراجی‌ها۳» مربوط به خط داستانی فیلم می‌شود که عده‌ای آنرا را مرتبط با حوادث پس از انتخابات دانستند در حالیکه سازندگان این فیلم برای لو نرفتن قصه تاکنون دو بار خط داستانی و گروه بازیگران سومین قمست از تریلوژی سینمایی «مسعود ده‌نمکی‌» را تغییر داده‌اند.

یک شنبه 23 آبان 1389  6:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها