0

کاستنر در «پنهان شده در جنگل» بازی می‌کند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

کاستنر در «پنهان شده در جنگل» بازی می‌کند

فیلم پرفروش شیلیایی «پنهان شده در جنگل» صاحب یک نسخه انگلیسی زبان تازه‌ می‌شود. قرار است کوین کاستنر نقش اصلی این فیلم را بازی کند.

خبرگزاری فارس: کاستنر در «پنهان شده در جنگل» بازی می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، نسخه اصلی فیلم را پاتریکو والادارس کارگردانی کرد و در زمان نمایش عمومی در شیلی با استقبال بالای منتقدان و تماشاگران سینما روبرو شد.

قرار بود تا قبل از این مایکل بیهن مدیر شرکت فیمسازی بلانش بیهن (که تهیه‌کننده نسخه جدید فیلم است)، نقش اصلی این درام اجتماعی پرتنش و ترسناک را بازی کند.

اما منابع نزدیک به پروژه می‌گویند به وی پیشنهاد شد ایفای این نقش را به دست یک بازیگر سرشناس بسپارد تا فیلم امکان نمایش عمومی بهتری پیدا کند.

قصه نسخه اصلی فیلم، درباره دو خواهر است که در شیلی زندگی می‌کنند و در یک محدوده متروکه و خالی از جمعیت بزرگ شده‌اند.

پدر آن‌ها که دلال مواد مخدر است، تمایلی ندارد فرزندانش با بقیه مردم ارتباطی داشته باشند و به همین دلیل در این منطقه متروکه زندگی می‌کند، اما زندگی در همین محل، مشکلاتی برای مرد به وجود می‌آورد و به تدریج او احساس می‌کند جانش از سوی دخترانش در معرض خطر قرار دارد.

پاتریکو والادارس کارگردان نسخه اصلی، در امر تولید نسخه دوباره‌سازی شده انگلیسی زبان آن هم همکاری خواهد داشت.

اما هنوز معلوم نیست، وی کارگردانی نسخه جدید را هم به عهده می‌گیرد، یا اینکه یک فیلم‌ساز انگلیسی زبان آن را کارگردانی خواهد کرد.

این فیلم‌ساز برای ساخت نسخه جدید فیلم خود ابراز علاقه کرده است و احتمال زیادی وجود دارد امر کارگردانی این درام دلهره‌آور را نیز به عهده بگیرد.

نکته جالب این است که کل صحنه‌های نسخه جدید و انگلیسی زبان «پنهان شده در جنگل» در همان لوکیشن‌هایی فیلم‌برداری خواهد شد که نسخه اصلی در آنجا ساخته شد.

کلید فیلم‌برداری فیلم، اواخر سال جاری میلادی در همین لوکیشن‌های کشور شیلی زده می‌شود.

منتقدان سینمایی می‌گویند فیلم‌های ترسناک «مایکل بیهن» حال و هوایی مستقل و متفاوت از بقیه فیلم‌های ژانر وحشت دارند.

تهیه‌کنندگان مستقل سینمای آمریکا تا پیش از این فیلمی از صنعت سینمای شیلی را دوباره‌سازی نکرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود اقدام «مایکل بیهن» راه را برای انجام چنین کاری باز و هموار کند.

«کوین کاستنر» این روزها پرکار شده و چند پروژه مختلف را در دست دارد که بازی در نقش رئیس جک راین در قسمت تازه و احیا شده «جک راین» (با بازی کریس پاین) یکی از آن‌هاست.

شنبه 11 شهریور 1391  12:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها