0

تقوي:پس از تعطيلات به صدر جدول باز مي‌گرديم

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

تقوي:پس از تعطيلات به صدر جدول باز مي‌گرديم

تقوي:پس از تعطيلات به صدر جدول باز مي‌گرديم


سرمربي تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: تلاش ما اين است که با تداوم موفقيت‌هاي خود پس از تعطيلي ليگ برتر به صدر جدول باز گرديم.


مجتبي تقوي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره برنامه تمريني تيمش طي دو هفته‌اي که رقابت‌هاي ليگ برتر به دليل برگزاري ديدار حساس تيم ملي تعطيل است، اظهار داشت: ما در اوج رقابت با حريفان خود بوديم و نتايج خوبي نيز طي چهار هفته اخير کسب کرديم.

وي تصريح کرد: اين رقابت‌ها به صورت فشرده برگزار شد و به همين دليل بازيکنان سايپا مجبور به تحمل فشار سنگيني هم در تمرينات و هم مسابقات بودند.

سرمربي نارنجي‌پوشان کرجي ادامه داد: بنابراين بايد تمرينات خود طي حدود دو هفته‌اي که رقابت‌هاي ليگ برتر تعطيل است را به صورتي برنامه‌ريزي و اجرا کنيم که بتوانيم قواي از دست رفته بازيکنان را به آنها بازگردانيم.

تقوي تاکيد کرد: لذا در ابتدا چند روزي به بازيکنان سايپاي البرز استراحت داده و پس از آغاز مجدد تمرينات هدف اصلي خود را بازسازي قواي جسماني تيمي قرار خواهيم داد.

وي افزود‌: البته در برخي نقاط ما دچار ضعف‌هاي تاکتيکي هستيم که تلاش مي‌کنيم از فرصت ايجاد شده براي رفع اين مشکلات استفاده مطلوبي داشته باشيم.

سرمربي تيم فوتبال سايپاي البرز تاکيد کرد: ما در آخرين ديدار يعني برابر راه‌آهن سه امتياز ارزشمند خانگي را از دست داده و نتوانستيم صدر جدول را حفظ کنيم.

تقوي گفت: بنابراين هدف اصلي ما بازگشت به صدر جدول است که اين مهم با شکست حريفان در هفته‌هاي هشتم و نهم محقق خواهد شد.

وي تصريح کرد: در اين هفته‌ها ما ابتدا ميهمان تيم فوتبال مس کرمان و بعد ميزبان پيکان خواهيم بود و اين دو تيم به ترتيب در رتبه‌هاي سيزدهم و نهم جدول رده‌بندي ليگ برتر قرار دارند.

تقوي با اشاره به برنامه‌هاي تاکتيکي خود براي مقابله با اين حريفان در هفته‌هاي هشتم و نهم گفت:‌ براي هر بازي استراتژي مشخصي خواهيم داشت و به دنبال کسب 4 امتياز از اين ديدارها هستيم.

سرمربي تيم فوتبال سايپاي البرز در پايان اذعان داشت: اميدوارم با کسب نتيجه لازم بتوانيم خيلي زود به صدر جدول ليگ برتر بازگشته و مزد تلاش‌هاي خود را دريافت کنيم.
شنبه 11 شهریور 1391  12:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها