0

اسرائيل: جامعه جهاني در تهران موجوديت ما را زير سؤال برد

 
smst1984
smst1984
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 555
محل سکونت : لرستان

اسرائيل: جامعه جهاني در تهران موجوديت ما را زير سؤال برد

نخست وزير رژيم اشغالگر قدس اقدام به فحاشي و پرخاشگري عليه 120 كشور عضو جنبش عدم تعهد كرد.

در حالي كه مقامات اين رژيم تا پيش از اين مدعي انزواي ايران در جامعه جهاني بودند، نتانياهو با اشاره به حضور نمايندگان 120 كشور در نشست تهران گفت: حضور نمايندگان اين كشورها در تهران ننگ بر پيشاني جامعه جهاني است.

وي مي افزايد: حضور اين گروه از نمايندگان و از جمله مقامات عالي رتبه در تهران براي من غيرقابل باور است. آنها به تهران رفته اند، جايي كه گستاخانه هولوكاست را انكار مي كنند و براي رسيدن به بمب اتمي به پيش مي تازند، جايي كه براي موجوديت اسرائيل خط و نشان مي كشند و اسرائيل را به نابودي از نقشه جغرافيا تهديد مي كنند. من خود به نشست ماه آينده مجمع عمومي سازمان ملل خواهم رفت تا همه حقيقت را درباره رژيم ايران بلند بيان كنم.

نتانياهو افزود: نمايندگان عدم تعهد در تهران اتهام هايي را كه سران ايران عليه اسرائيل مطرح كردند، شنيدند و سكوت كردند.

نخست وزير اسرائيل دو هفته پيش از بان كي مون دبيركل سازمان ملل متحد خواسته بود از سفر به ايران خودداري كند.

در همين حال آويگدور ليبرمن، وزير خارجه اسرائيل در اعتراضي مشابه گفت: حضور دبيركل و نمايندگان 120 كشور در اجلاس تهران نشان مي دهد كه براي جامعه جهاني موجوديت اسرائيل اهميتي ندارد.

ليبرمن همچنين با اشاره به حضور محمود عباس رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين در اجلاس بين المللي تهران، خواستار ترور وي شد و گفت: اين يك روز سياه در تاريخ اسرائيل بود كه محمود عباس به اجلاس تروريست ها در تهران قدم گذاشت.(!!)

شنبه 11 شهریور 1391  10:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها