0

چاپگرها در مك

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

چاپگرها در مك

 

اپل برخلاف مايكروسافت، نرم‌افزارهايي را در سيستم‌عامل مك جاي داده است كه به شما اين امكان را مي‌دهد تا براحتي و بدون نياز به صرف وقت طولاني براي نصب درايور، بسياري از چاپگرهاي موردنظرتان را در سيستم شناسايي كرده و در كمتر از 30 ثانيه آنها را مورد استفاده قرار دهيد.

چنانچه شما هم از كاربران اين سيستم‌عامل هستيد و دوست داريد خودتان چاپگر جديدتان را در سيستم‌عامل اضافه كنيد، ‌بايد به روش زير عمل كنيد:

1ـ پيش‌از هر چيز چنانچه چاپگرتان توسط كابل به رايانه متصل مي‌شود، از اتصال آن به درگاه مربوط مطمئن شويد. همچنين در صورتي كه چاپگر وايرلس در اختيار داريد، مطمئن شويد كه هم چاپگر و هم رايانه به شبكه متصل است. در صورتي‌كه چاپگر موردنظرتان در شبكه كابلي است، از روشن بودن و متصل بودن آن به شبكه اطمينان حاصل كنيد.

2ـ به system preferences در سيستم‌عامل مك مراجعه كنيد.

3ـ از ميان گزينه‌هاي موجود، Print & Scan را انتخاب كنيد.

4ـ در صفحه به‌نمايش درآمده روي علامت (+) كه در سمت چپ وجود دارد، كليك كنيد.

5ـ در اين مرحله، سيستم‌عامل عمليات جستجو به‌ دنبال چاپگر را آغاز مي‌كند و در صورتي‌كه چاپگر شرايط ذكر شده در مرحله يك را داشته باشد، در فهرست چاپگرها به‌نمايش درخواهد آمد.

6ـ چاپگر موردنظرتان را از فهرست انتخاب كرده و روي گزينه add كليك كنيد.

7ـ پس از نصب موفقيت‌آميز چاپگر مي‌توانيد در هر برنامه‌اي پس از كليك روي گزينه چاپ، چاپگر جديد را از ميان چاپگرهاي موجود انتخاب كرده و به استفاده از آن بپردازيد.

جمعه 10 شهریور 1391  7:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها