0

يوسفي: دوست ندارم شکايت کنم

mohammadfakhraei
mohammadfakhraei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2346

من 270 ميليون از استقلال طلب دارم ولي فعلا نتوانستم پولم را بگيرم، آنها حتي پول ندارند که به بازيکنان خودشان بدهند. من دوست ندارم بابت اين طلب از باشگاه استقلال شکايت کنم.

محسن يوسفي هافبک چپ پاي سايپا معتقد است که پنالتي گرفته شده براي راه‌آهن مشکوک بود.

يوسفي در اين خصوص مي‌گويد: «من در دقيقه 60 تعويض شدم ولي از روي نيمکت که صحنه پنالتي را ديدم، بايد بگويم که کمي مشکوک بود. بعيد مي‌دانم بين تنهايي و بازيکن راه‌آهن برخورد جدي صورت گرفته باشد و داور اگر هم اين پنالتي را گرفته، اميدوارم با اطمينان اين کار را انجام داده باشد.»

او ادامه مي‌دهد: «قهرماني در بازي با فولاد خوزستان هم يک پنالتي مشابه با همين صحنه را به ضرر ما اعلام کرد. اينکه او از 7 بازي در اين فصل، 3 بازي ما را قضاوت کرده يک بحث جدا است ولي مهم اين است که قهرماني قضاوت درستي داشته باشد.»

يوسفي در پاسخ به اين سوال که آيا سايپا مستحق برد بود تاکيد مي‌کند: «بازي قشنگي نبود ولي ما برتر از راه‌آهن بوديم. در بدترين شرايط مي‌توانستيم يک امتياز بگيريم و اين براي سايپا که صدرنشين بود اهميت زيادي داشت ولي متاسفانه با يک پنالتي مشکوک نتيجه را واگذار کرديم.» از يوسفي در مورد تعويضش در اين ديدار سوال مي‌کنيم که مي‌گويد: «من ناراحت نيستم و اين تصميمي بود که سرمربي گرفت.»

يوسفي که 6 سال در استقلال بازي کرده هنوز طلبش را از اين باشگاه دريافت نکرده است. او در اين خصوص مي‌گويد: «من 270 ميليون از استقلال طلب دارم ولي فعلا نتوانستم پولم را بگيرم، آنها حتي پول ندارند که به بازيکنان خودشان بدهند. من دوست ندارم بابت اين طلب از باشگاه استقلال شکايت کنم و اميدوارم طلبم را دريافت کنم.»
جمعه 10 شهریور 1391  7:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها