0

استقبال سیاستمدار هندی از فراخوان رهبر ایران برای استقرار صلح جهانی

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

استقبال سیاستمدار هندی از فراخوان رهبر ایران برای استقرار صلح جهانی

دهلی نو- یك سیاستمدار هندی ضمن تبریك ریاست جنبش غیرمتعهدها به جمهوری اسلامی ایران، از فراخوان مقام معظم رهبری برای ایفای نقش این جنبش در مدیریت جهانی استقبال كرد.

استقبال سیاستمدار هندی از فراخوان رهبر ایران برای استقرار صلح جهانی

'چاودری متین احمد' نماینده مجلس دهلی روز جمعه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا ضمن بیان این مطلب افزود: فراخوان رهبر ایران در شرایط كنونی دنیا از این جهت بسیار مهم است كه جهان امروز به سمت مرگ و نابودی پیش می رود.

وی اظهار داشت: كشورهای جنبش غیرمتعهدها باید از اتحاد خود به عنوان نیروی قوی علیه نیروهای مخالف صلح جهانی استفاده كنند و این اقدام بدون ایفای نقش غیرمتعهدها كه نماینده تعداد زیادی از مردم دنیاست، در حكومت جهانی میسر نیست.

این سیاستمدار هندی با اشاره به اینكه حضرت آیت الله خامنه ای خواستار از بین بردن سریع سلاح های مخرب كشتار جمعی شد، افزود: رهبران دنیا باید نسبت به پاكسازی و تخریب همه این سلاح ها اقدام كنند.

متین احمد ضمن ابراز امیدواری نسبت به موفقیت شانزدهمین اجلاس جنبش غیر متعهد، از رهبران دنیا خواست برای آماده كردن ساختاری برای ایفای نقش این نهاد در مدیریت جهانی اقدامات لازم را انجام دهند تا به استقرار صلح جهانی كمك شود.

مقام معظم رهبری در افتتاحیه شانزدهمین اجلاس سران غیرمتعهدها در تهران از كشورهای عضو خواست كه در جهت ارتقای بهره وری سیاسی در مدیریت جهانی كار كنند.

جمعه 10 شهریور 1391  11:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها