0

12 نوشیدنی که شما را سرحال می آورد

 
nabeghe0912
nabeghe0912
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 675
محل سکونت : قم

12 نوشیدنی که شما را سرحال می آورد

زمانی كه چند برش لیمو ترش و چند پر از گیاهان معطر را برای ساعتی یا بیشتر در 1 لیوان آب بریزید و بگذارید برای ساعتی یا بیشتر بماند آب طعم فوق العاده ای پیدا می كند و از نوشیدن آن بسیار لذت خواهید برد .
با این نوشیدنی ها كه شامل مخلوط میوه ها یا تغییر خلاقانه لیمونادهای سنتی می باشد سر حال شوید .
 
1 - شربتی خنك كنند
نعنای تازه و آبلیمو این معجون معطر را سر حال می آورد . استفاده از لیمو و نعنا در تركیب این نوشیدنی باعث تازگی و طروات بخشی آن را افزایش می دهد . نعنا و لیمو را با مقداری آب گازدار مخلوط كنید .

 


2 - نوشیدنی هندوانه
این نوشیدنی تركیبی از پوره میوه با یخ و آب گازدار می باشد . برای خامه دار شدن آن یک قاشق پر ماست به نوشیدنی اضافه كنید و برای تزیین هم از تكه های میوه استفاده نمایید .


3 - معجون خنك كننده هندوانه
برای درست كردن این نوشیدنی هنودوانه مخلوط شده را با آب انگور سفید ،آبلیمو ، شكر ، نعنا و آب گازدار تركیب نمایید و یك نوشیدنی خوشمزه درست كنید .
 


4 - نوشیدنی خیار
برای مزه دار كردن و شیرین كردن آب از لیمو ، خیار و نعنای تازه استفاده نمایید و یك نوشیدنی خوشمزه و متفاوت تهیه كنید .
 


5 - نوشیدنی توت و انبه
تركیب آب گازدار با طعم توت با میوه های تازه نوشیدنی شیرین و خنكی می شود كه در تركیبش از شكر استفاده نشده است .
 


6 - چای سبز هلو – نعنا
اضافه كردن نكتار هلو و نعنای تازه تغییری در طعم این چای كم شیرین ایجاد می كند .
 


7 - چای انبه نعنایی
این آیس تی با طعن انبه و نعنا را مقداری شیرین كنید .
 


8 - خنك كننده با طعم انواع توت
این خنك كننده آكنده از توت فرنگی ، تمشك و قره قاط ( تمشک آبی ) نوشیدنی خنك كننده بسیار مناسبی برای رفع عطش می باشد . برای كسب نتیجه بهتر با میوه های كاملاً یخ زده شروع كنید .
 


9 - آیس تی ( چای سرد ) با طعم توت فرنگی
می توانید به جای استفاده از توت فرنگی تازه از توت فرنگی های فریز شده برای این آیس تی استفاده نمایید . حواستان باشد كه از توت فرنگی های شیرین نشده استفاده نمایید .
 


10 - آب با طعم دلپذیر لیمو
زمانی كه چند برش لیمو ترش و چند پر از گیاهان معطر را برای ساعتی یا بیشتر در 1 لیوان آب بریزید و بگذارید برای ساعتی یا بیشتر بماند آب طعم فوق العاده ای پیدا می كند و از نوشیدن آن بسیار لذت خواهید برد . از اضافه كردن شكر به این نوشیدنی خوداری نمایید . این نوشیدنی برای رفع عطش بسیار مناسب می باشد .
 


11 - آیس تی نعنایی
با استفاده از این چای میوه ای با طعم پرتقال و لیمو به همراه نعنا در تفریحات بیرونی از منزل تشنگی اعضای خانواده اتان را برطرف نمایید .
 


12 - چای تمشك داغ و ادویه دار
این نوشیدنی طعم بسیار خوبی دارد و رنگ قرمز یاقوتی آن بسیار چشم نواز است . تمشك های فریز شده ( در صورتی كه فصل تمشك تازه تمام شده باشد و به تمشك تازه دسترسی نداشته باشید ) این امكان را فراهم می آورد تا در هر زمانی از سال از نوشیدن این چای عجیب لذت ببرید . با اضافه كردن تمشك به چایتان كمی از طعم های معمولی چون پرتقال و ادویه فاصله بگیرید .


جمعه 10 شهریور 1391  2:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها