0

اطلاعیه جذب نیروی انسانی شركت ملی نفت

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

اطلاعیه جذب نیروی انسانی شركت ملی نفت

در مورد اطلاعیه جذب نیروی انسانی شركت ملی نفت
اطلاعیه مهم در خصوص آخرین مرحله تكمیل ظرفیت جذب شركت ملی نفت ایران
برای مردودین مصاحبه های استخدامی آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذیرفته نشده اند


آخرین باقیمانده ظرفیت جذب نیروی انسانی شركت ملی نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طریق ذیل تكمیل می گردد:

الف- جهت تامین قسمتی از این ظرفیت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخیره كه در مجموع نمرات آزمون كتبی و مصاحبه استخدامی حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذیرفته شده نهایی به همان شركتی كه مصاحبه شده اند معرفی می گردند.

ب- جهت تامین آخرین باقیمانده، برای بیش از 600 نفر از مردودین مصاحبه های استخدامی از تاریخ 25 لغایت 30 شهریور ماه سال جاری در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهایی غیر از محل اولیه مصاحبه استخدامی مجدد برگزار خواهد گردید كه موارد حائز اهمیت در این خصوص به شرح ذیل می باشد:

- صرفاً از داوطلبانی كه در مرحله اول مصاحبه های استخدامی (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولی در نهایت پذیرفته نشده اند بر اساس تعداد نیاز در هر یك از سهمیه های استخدامی و رتبه بندی آزمون كتبی دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعیت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاری مصاحبه می توانند از تاریخ 13 شهریور ماه از طریق همین پایگاه اقدام نمایند.
- نتایج این مصاحبه ها از نیمه دوم مهر ماه از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
- این مصاحبه ها آخرین مرحله تكمیل ظرفیت جذب بوده و بدین ترتیب موضوع آزمون استخدامی سال 90 شركت ملی نفت ایران به پایان می رسد.


* نتایج تكمیل ظرفیت *

<<< جهت اطلاع از نتایج تكمیل ظرفیت جذب شركت ملی نفت ایران "اینجا" را كلیك كنید >>>اداره تامین نیروی انسانی شركت ملی نفت ایران

 

پنج شنبه 9 شهریور 1391  11:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها