0

ادامه مذاکرات پورتو و تاتنهام براي انتقال موتينيو

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

ادامه مذاکرات پورتو و تاتنهام براي انتقال موتينيو

 

تاتنهام که بعد از فروش مودريچ، موسا دمبله، هافبک فولام را با انتقالي 19 ميليون يورويي به خدمت گرفت، آماده است تا با پرداخت 25.2 ميليون يورو، موتينيو را نيز به وايت هارت لين ببرند .


 

باشگاه تاتنهام بعد از فروش لوکا مودريچ، همچنان به دنبال به خدمت گرفتن ژوائو موتينيو است اما هنوز با باشگاه پورتو در مورد مبلغ اين انتقال به توافق نرسيده است.

تاتنهام که بعد از فروش مودريچ، موسا دمبله، هافبک فولام را با انتقالي 19 ميليون يورويي به خدمت گرفت، آماده است تا با پرداخت 25.2 ميليون يورو، موتينيو را نيز به وايت هارت لين ببرند.

اين در حالي است که مديران پورتو براي فروش بازيکن ملي پوش شان قيمت 38 ميليون يورو را در نظر دارند اما تاتنهامي در فاصله 36 ساعت تا پايان بازار نقل و انتقالات، هنوز از خريد اين بازيکن نااميد نشده اند.

منابع نزديک به اين باشگاه لندني اعلام کردند بعيد است اين انتقال انجام شود اما با توجه به علاقه موتينيو به پيوستن به تاتنهام، دنيل لوي، رئيس اين باشگاه، هنوز نااميد نشده است.

موتينيو به تازگي اعلام کرد که دوست دارد بار ديگر زير نظر ويلاس بواس کار کند اما سرمربي پرتغالي تاتنهام بهخوبي مي داند که انجام اين انتقال تا چه اندازه دشوار است.

او به خبرنگاران گفت:" انجام اين انتقال بسيار بسيار دشوار است زيرا مبلغ مورد نظر پورتو براي اين بازيکن خيلي زياد است.

من تجربه کار در پورتو را دارم. اين باشگاه بازيکنانش را به قيمت بالايي مي فروشد. البته محصولات اين باشگاه خيلي خوب است. آنها از اينکه اين طور شناخته مي شوند، خوشحال هستند."

 

پنج شنبه 9 شهریور 1391  8:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها