0

دستگيري دختري که از خواستگارش دزدي کرد

savin125125
savin125125
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 5409

دستگيري دختري که از خواستگارش دزدي کرد

رئيس پليس فتا گفت: زني که با سوء استفاده از اعتماد خواستگارش اقدام به دزدي از حساب بانکي وي کرده بود دستگير شد.
سيدکمال هاديانفر افزود: در پي شکايت يکي از شهروندان مازندراني مبني بر برداشت مبلغي چشم گير از حسابش گروهي مجرب از کارشناسان اين پليس پس از انجام تحقيقات به رسيدگي پرونده پرداختند. وي در ادامه اذعان کرد: پس از اقدامات فني و تخصصي مشخص شد که سرقت در يکي از کافي نت هاي استان مازندران انجام شده است و در همان کافي نت با مبلغ به سرقت رفته خريد اينترنتي انجام شده است. رئيس پليس فتا اذعان کرد: پس از شناسايي و کشف آدرس متهم و دريافت دستور قضايي مبني بر دستگيري وي، گروه عمليات ويژه اين پليس براي دستگيري متهم فرستاده شدند که پس از دستگيري متهم به اين پليس انتقال يافت.

سيد کمال هاديانفر خاطر نشان کرد: متهم پس از مشاهده شواهد و قراين موجود در پرونده لب به سخن گشود و اعتراف کرد: شاکي خواستگار من بود که با سوء استفاده از اعتماد وي کارت عابر بانکش را براي خريد از او دريافت کردم و به طور پنهاني رمز دوم کارت را فعال کردم و در زماني که مي دانستم مبلغ مورد نظرم در حساب او موجود است دست به سرقت از حسابش مي زدم.
پنج شنبه 9 شهریور 1391  3:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها