0

کم بازتاب ترین سفر ورزشی یک تیم خارجی

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

کم بازتاب ترین سفر ورزشی یک تیم خارجی

کم بازتاب ترین سفر ورزشی یک تیم خارجی

در جریان سفر تیم ملی والیبال جوانان برزیل به کشورمان

 سفر تیم والیبال جوانان برزیل به کشورمان را می توان یکی از کم بازتاب ترین سفرهای ورزشی یک تیم خارجی در چند سال اخیر قلمداد کرد که هم انعکاسی شایسته و در شان یکی از بهترین تیم های امروز والیبال جهان را نداشت و هم از بازی های آن در شهر والیبال خیز ارومیه استقبال چندانی به عمل نیآمد .
 
عدم استقبال از بازی های برزیل آن هم در شهری مثل ارومیه شاید بدلیل نبود تیم قدرتمندی از این شهر و تبلیغات کافی بود و از دلایل  کم توجهی رسانه ها هم بشود از درگیری شان با رویداد مهمی چون اجلاس جنبش غیر متعهدها در ایران و یا حتی دعوت نشدنشان به ارومیه یاد کرد ، اما برای بایکوت شدن چنین میهمان با اهمیتی از سوی سایت فدراسیون والیبال موفق به پیداکردن جواب منطقی نشدیم که بخواهیم با آن خود را قانع و راضی کنیم  .
 
سایتی که از اتفاقات کوچک داخلی والیبال براحتی عبور نمی کند و گزارش های خبری و تصویری مفصلی را از هر رویداد معمولی را روی خروجی خود قرار می دهد ،  این حرکت تعجب بر انگیز بود که چرا و به چه دلیل حتی از اعلام نتایج این تیم بزرگ در تورنمنت چهارجانبه و بازی هایش با تیم جوانان ایران خودداری کرده است ؟ ! واقعا کجای کار اشکال داشت که این سایت از حداقل ترین وظیفه خود در اطلاع رسانی به مخاطبینش  عدول کرده و نخواسته آمدن تیم بزرگی مثل برزیل را بزرگ جلوه دهد ؟ موضوعی که همچنان به عنوان یک سئوال اساسی بر ما و خیلی از دوستداران والیبال پوشیده و نا مشخص است .

چهارشنبه 8 شهریور 1391  3:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها