0

پوستر فیلم جدید براد پیت، «آن‌ ها را با ملایمت بکش» / عکس

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

پوستر فیلم جدید براد پیت، «آن‌ ها را با ملایمت بکش» / عکس

 

 

اولین پوستر فیلم گانگستری «آن‌ها را با ملایمت بکش» که چهره براد پیت هم در آن دیده می‌شود، منتشر شد. در این فیلم که یکی از ۲۲ فیلم بخش مسابقه رسمی جشنواره کن ۶۵ بود، براد پیت بار دیگر با اندرو دامینیک فیلمساز استرالیایی و کارگردان فیلم «ترور جسی جیمز به دست رابرت فورد ترسو» همکاری کرده است.

«آن‌ها را با ملایمت بکش» با اقتباس از رمان جنایی «تجارت کوگان» نوشته وی. هیگنز که سال ۱۹۷۴ منتشر شد، ساخته شده است. اتفاقات کتاب در دهه ۱۹۷۰ در بوستن روی می‌دهد، اما داستان فیلم سال ۲۰۰۸ در دوران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و بحران اقتصادی در نیو اورلئان اتفاق می‌افتد.

براد پیت در «آن‌ها را با ملایمت بکش» نقش جکی کوگان یک آدمکش حرفه‌ای را بازی می‌کند که به نوعی یک کارچاق‌کن است. وقتی دو دزد خرده‌پا (اسکات مکنیری و بن مندلسان) از گروهی گانگستر در حال ورق‌بازی دزدی می‌کنند، جکی برای تنبیه آن‌ها و کنترل اوضاع فرا خوانده می‌شود. آنچه در ادامه اتفاق می‌افتد خشن و غیرقابل کنترل است.

براد پیت

پیت پس از اولین نمایش فیلم «آن‌ها را با ملایمت بکش» در بخش مسابقه رسمی جشنواره کن به خبرنگاران گفت: «این فیلم کوچک درباره دنیای بزرگ حرفی برای گفتن دارد.»

دامینیک هم درباره فیلم خود گفته بود: «احساس می‌کنم فیلم‌های جنایی درباره کاپیتالیسم هستند. این تنها ژانری است که به خوبی با شخصیت‌هایی که تنها تمایل به پول به آن‌ها انگیزه می‌دهد، تناسب دارد.»

جیمز گاندولفینی، ریچارد جنکینز و ری لیوتا دیگر بازیگران «آن‌ها را با ملایمت بکش» هستند که ۱۹ اکتبر (۲۸ مهر) روی پرده سینماها می‌رود.

 

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

[email protected]

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

چهارشنبه 8 شهریور 1391  1:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها