0

شغل پرسود بیکاران چینی + عکس

 
papeli
papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12866
محل سکونت : قم

شغل پرسود بیکاران چینی + عکس


به تازگی قوانین عجیب زیادی در چین در حال تصویب شدن است. این روزها چینی ها می توانند در هر کاری از نماینده استفاده کنند و قوانین جدید نیز به این امر بسیار کمک می کند.

قوانین عجیب در دنیا کم نیستند و همیشه نیز باعث شگفتی افراد می شود. این بار یک قانون بسیار عجیب برای پولداران چینی تصویب شده است.
به تازگی قانونی در این کشور تصویب شده است که افراد می توانند کسی را استخدام کنند که به جای آن ها در زندان بماند و حتی به دادگاه برود و شخص اصلی به زندگی خودش ادامه بدهد.
این مورد هم به عنوان یک قانون عجیب و هم به عنوان یک شغل بسیار عجیب شناخته شده است و البته عده ای می گویند آغاز این نوع شغل ها از سال ۲۰۰۹ بوده است.

از زمانی که این قانون به تصویب رسیده پولدارانی که دستگیر می شوند افرادی به جای خودشان به زندان می فرستند. برای مثال یک کارخانه دار که در یک تصادف چند نفر را کشته بود با پرداخت ۸ هزار دلار فردی را برای حضور در زندان استخدام کرده است.
"هیو بین" یک جوان بیست ساله متهم به قتل در راست و بدل او در داداگاه
این قانون شاید به نفع افرادی باشد که پولدار هستند اما باعث بروز ناعدالتی بسیار زیادی میان زندانی های متفاوت می شود. این باعث شده است عده بسیار زیادی به این قانون اعتراض کنند.
باید در نظر باشیم ، قانونی که از سوی بشر جعل می گردد از خطا و اشتباه مصون نیست و قانون ازمون و خطاست ، که پس از اجرای ان مشکلات ان نمود پیدا می کند . هیچ قانون بشری از اشتباه در امان نیست و همانگونه که در طول تاریخ مشاهده نموده ایم ، قانونهایی که از سوی حکام و فرمانروایان – حتی در صورتی که حاکم انسان عادل و خداشناسی باشد – وضع شده ، پس از مدتی و با وجود ماده واحده و تبصره های فراوان هم قابل اصلاح نبودند تا اینکه کارای اش را از دست می دهد . قانونهای بشری گاها چنان خارج از منطق و عقل و عرف وضع می شوند که موجب تمسخر و خنده هر انسانی که حتی بهره کمی از عقل برده باشد ، می شود .
تنها قانونی کامل و جامع و تام است که از سوی شخصی ارائه شود که سیطره بر تمام زمانها داشته باشد . اینده را همانند گذشته بشناسد. کسی که خیر و صلاح مردم و هر انچه که ایشان در زندگی با ان برخورد دارند را بهتر از خودشان بداند .
این شخص با این مشخصات کسی نمی تواند باشد جز خالق انسانها که غیب می داند و مصلحت مخلوقات را بهتر از خودشان می شناسد.

چهارشنبه 8 شهریور 1391  12:34 PM
تشکرات از این پست
mohammad_43
دسترسی سریع به انجمن ها