0

رئال - بارسا؛ جنگ قهرماني در برنابئو

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

رئال - بارسا؛ جنگ قهرماني در برنابئو

جام جم آنلاين: ال‌کلاسيکوي برگشت سوپرجام فوتبال اسپانيا فردا شب با معرفي قهرمان در سانتياگو برنابئو برگزار مي‌شود.

ديدار برگشت سوپر جام فوتبال اسپانيا ميان رئال مادريد و بارسلونا فرداشب 22:30 به وقت محلي (بامداد پنج‌شنبه، يک بامداد به وقت تهران) در ورزشگاه سانتياگو برنابئو برگزار خواهد شد و دو تيم با شرايط کاملا متفاوت به جدال با يکديگر خواهند پرداخت.

مادريدي‌ها در شرايطي ميزباني از کاتالان‌ها را برعهده خواهند داشت که شروع نااميدکننده‌اي در 3 بازي ابتدايي فصل خود داشته‌‌اند.

شاگردان مورينيو در ديدار‌هاي خود مقابل والنسيا، بارسا و ختافه تنها يک تساوي بدست آورد‌ه‌اند‌ تا در 39 سال اخير بدترين شروع فصل خود را داشته باشند.

آقاي خاص نيز در طول 12 فصل گذشته پس از حضور در پورتو، چلسي، اينتر و رئال، تاکنون چنين آغاز تلخي در پرونده کاري خود نداشته است.

در نقطه مقابل بارساي جديد با هدايت تيتو ويلانووا در 3 بازي پشت‌سر گذاشته 3 پيروزي بدست آورده و تيم او از نظر روحي در شرايط مطلوبي به سر مي‌برد. هر چند هنوز کاتالان‌ها بازي‌هاي روتين و چشم‌نواز فصل‌هاي اخير را به نمايش نمي‌گذارند اما همچنان مي‌توان اين تيم را به عنوان برترين تيم‌ فوتبال جهان معرفي کرد.

کاتالان‌ها هفته گذشته در ديدار رفت در ورزشگاه نيوکمپ با نتيجه 3 بر 2 به پيروزي رسيده‌اند و اميدوارند بتوانند برتري خود را در پايتخت اسپانيا هم حفظ کنند و اولين جام قهرماني فصل خود را با هدايت تيتو ويلانووا بالاي سر ببرند.

رئال نيز با توجه به 2 گلي که در نيوکمپ به ثمر رسانده اميد بالايي براي جبران نتيجه دارد.

بدون شک بازي فردا براي خوزه مورينيو حيثيتي خواهد بود. آقاي خاص که عنوان کرده سوپرجام يکي از کم‌ اهميت‌ترين جام‌هاي فوتبال اسپانيا است، بدون شک بازي فردا را بسيار جدي خواهد گرفت و قطعا نشان خواهد داد اين جام آنقدرها هم که او مطرح کرده، کم اهميت نخواهد بود و تيمش براي رسيدن به قهرماني از هيچ تلاشي دريغ نخواهد کرد.

همچنين مورينيو، که پيش از اين سايه سنگين پپ گوارديولا را بالاي سر خود مي‌ديد و در نهايت موفق شد اين مربي را شکست دهد، نمي‌خواهد شاهد ظهور «گوارديولاي» ديگري باشد و مي‌خواهد در دومين رويارويي با «تيتو» طعم تلخ شکست را به اين مربي بچشاند.

«مورينيو» بيش از پيش تحت فشار رسانه‌ها و هواداران مادريدي قرار دارد و پيروزي در جدال با مهمترين رقيب رئال و کسب عنوان قهرماني در يکي از کم‌اهميت‌ترين جام‌هاي اسپانيا! مي‌تواند به طور کامل اين تيم را از فشار خارج کند.

فردا شب ال‌کلاسيکوي حساس و بيادماندني ديگري را در برنابئو شاهد خواهيم بود و بايد ديد که در نهايت سوپر جام اسپانيا به چه تيمي خواهد رسيد.

مورينيو مي‌تواند پس از 2 قهرماني که با رئال آورده (لاليگا، کوپا دل‌ري) در بدست آوردن جام قهرماني هت‌تريک کند يا اينکه تيتو ويلانووا اولين عنوان قهرماني خود را با بارسلونا بدست خواهد آورد. (ورزش 3)

 

چهارشنبه 8 شهریور 1391  12:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها