0

آرتتا: جايگزيني فان پرسي غير ممکن است

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

آرتتا: جايگزيني فان پرسي غير ممکن است

 

ميکل آرتتا معتقد است بايد فان پرسي را فراموش کرد و به مهاجمان جديد اجازه خود نمايي داد.


 

درحالي که رابين فان پرسي در بازار نقل و انتقالات تابستاني از آرسنال جدا و با قراردادي 22 ميليون پوندي راهي منچستر يونايتد شد، حالا ميکل آرتتا معتقد است فوتبالي ها بايد از مقايسه مهاجمان فعلي آرسنال با روبين فان پرسي دست بردارند و جدايي او را فراموش کنند؛ چون اين قضيه به ضرر تيم است.

آرتتا دراين باره گفته: «فان پرسي غير قابل جايگزيني است، ما هم اين را مي دانيم، اصلاً هم مهم نيست که چه بازيکناني به تيم اضافه شده اند.منچستر يونايتد او را در سن 29 سالگي خريده، اين به چه معني است؟ بازيکنان زيادي در دنيا نيستند که بهتر از او باشند.جايگزين کردن رابين، کاري غير ممکن است چون او بازيکن خاصي است، شما نمي توانيد از هيچکس انتظار داشته باشيد به خوبي او باشد، به نظر من که اين کار ممکن نيست."

هافبک 30 ساله توپچي ها فصل گذشته پس از جدايي بازيکناني مثل فابرگاس و نصري به آرسنال اضافه شد و نقش مهمي را در تيم به عهده گرفت.

قضيه جدايي کاپيتان هاي تيم براي هواداران کلافه کننده شده، پاتريک ويرا، تيري آنري، فابرگاس و حالا هم فان پرسي در شرايطي تيم را ترک کردند که کاپيتان آرسنال بودند. آرتتا در اين مورد مي گويد:"مي دانم که اين وضعيت کلافه کننده است.سال گذشته فابرگاس اينجا را ترک کرد، همه ما مي دانيم اين به چه معني است، شما در عرض دو بازي نمي توانيد کاري که 8 سال زمان برده را انجام دهيد، اين غير ممکن است.رابين مشخصاً يک بازيکن خوب است، فصل گذشته تقريباً در همه بازيهاي ليگ براي ما گل زد، پس پر کردن جاي خالي او کار دشواري است."

آرتتا مي داند که در فوتبال زمان کافي در اختيار نداريد ولي کاملاً معتقد است پودولسکي ، ژيرو و کاسورلا خريدهاي جديد آرسنال مي توانند موجب شادي هواداران شوند:"همه چيز مي تواند به يکباره تغيير کند.

 

سه شنبه 7 شهریور 1391  4:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها