0

پيروزي اتلتيکومادريد با هت‌تريک فالکائو

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

پيروزي اتلتيکومادريد با هت‌تريک فالکائو

 

تيم فوتبال اتلتيکو مادريد با هت‌تريک مهاجم کلمبيايي خود بر بيلبائو غلبه کرد و وايادوليد با 2 پنالتي مقابل لوانته جشن پيروزي گرفت.


 

  شب گذشته 2 پيکار باقيمانده اين هفته از فصل تازه شروع شده 2013-2012 ليگ باشگاهي اسپانيا انجام گرفت. در ورزشگاه ويسنته کالدرون، جايي که مادريدي‌ها پذيراي حريف نام آشناي بيلبائويي خود شدند، پيروزي پر گل 4 بر صفر به سود ميزبان رقم خورد.


اين برد البته تحت تاثير درخشش رادامل فالکائو، حاصل شد که هت‌تريک کرد. وي در دقايق 20، 42 و 59 (پنالتي) براي تيمش گلزني کرد. گل چهارم نيز به نام تياگو مندس، هافبک 31 ساله پرتغالي دردقيقه 84 ثبت شد.


پايتخت‌نشين‌ها با اين موفقيت صاحب 4 امتياز شده و در رده چهارم جاي گرفتند. در حالي که تيم ميهمان (بيلبائو) پس از دو هفته بدون امتياز و در قعر جدول بسر مي‌برد.


وايادوليد نيز با 2 گل از سد لوانته در خانه عبور کرد. نکته جالب در اين ميان به ثمر رسيدن هر دو گل از روي نقطه پنالتي توسط ويکتور پرس در دقايق 38 و 48 بود. وايادوليد اکنون 6 امتيازي است. در حالي که لوانته تنها يک امتياز اندوخته کرده است.


در دقيقه 37 اين ديدار ناوارو، مدافع لوانته به علت تکرار خطاي خشن از زمين اخراج شد.


با خاتمه پيکارهاي هفته دوم، بارسا با 6 امتياز و ميانگين گل زده 5+ صدرنشين است. وايادوليد با همين تعداد امتياز اما ميانگين 3+ در رده دوم جاي گرفته است.


والکانو نيز با شرايط امتيازي مشابه اما ميانگين گل ضعيف‌تر (2+) صاحب پله سوم است.

 

سه شنبه 7 شهریور 1391  4:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها