0

دایی: در مورد دربی حرف نمی‌زنم

 
javad365
javad365
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2026
محل سکونت : تهران

دایی: در مورد دربی حرف نمی‌زنم

دایی: در مورد دربی حرف نمی‌زنم

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: برای گرفتن سه امتیاز به دیدار سایپا می‌رویم.
 علی دایی در نشست خبری پیش از مسابقه با سایپا که در هیئت فوتبال استان کرج برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: سایپا نسبت به فصل گذشته نتایج خوبی گرفته و اکنون یکی از تیم‌های بالای جدول است. با این حال ما هم برای گرفتن هر سه امتیاز به دیدار این تیم می‌رویم و تا امروز هم راه آهن نتایج بدی نگرفته البته می‌توانستیم بهتر هم عمل کنیم.

وی ادامه داد: من خاطرات خوبی با سایپا دارم، مهم این است که سایپا روند موفقیتش را حفظ کند. تیمی در این فصل موفق می‌شود که موفقیت‌هایش تداوم داشته باشد و با مصدومیت و مشکلات دیگر مواجه نشود.

سرمربی راه‌ آهن در مورد شرایط تیم خود گفت: اردوی خوبی در ترکیه برگزار خواهیم کرد و دهم شهریور راهی ترکیه می‌شویم. ما تمریناتمان را دیر شروع کردیم و این اردو می‌تواند به ما کمک کند.

دایی در مورد داوری مسابقات لیگ بر‌تر گفت: در مورد داوری حرف نمی‌زنم اما باید از داوری حمایت کنیم تا پیشرفت خوبی هم در داوری داشته باشیم.

سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد دربی ۷۵ پایتخت گفت: در مورد دربی حرفی نمی‌زنم من فقط در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم. فردا هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا سه امتیاز بازی را بگیریم.

بهادر عبدی هم که به همراه دایی در این نشست شرکت کرده بود فقط یک جمله گفت و اظهار داشت: امیدوارم شرایط خوبی که راه آهن دارد را با گرفتن سه امتیاز بازی فردا بهتر کنیم.
سه شنبه 7 شهریور 1391  1:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها